Παλάτι Τυπώνω διαχειριστής επσ πρεβεζασ λευκαδασ παιδικο Παζάρι Απαλλάσσω κρατών την ώραν

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πρέβεζας-Λευκάδας

Η ΑΕ Πρέβεζας πρωταθλήτρια του Παιδικού πρωταθλήματος 2016-2017

Τα κλικ από τον τελικό του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

Τελικός Παιδικού Πρωταθλήματος ΕΠΣ: ΑΕ Πρέβεζας VS Πανλευκάδιος - My Lefkada

LefkadaPress | Στον τελικό ο ΠΣ Ένωση Πάργας, 3-2 στα πέναλτι τον Τηλυκράτη  Λευκάδας (pics+video)
LefkadaPress | Στον τελικό ο ΠΣ Ένωση Πάργας, 3-2 στα πέναλτι τον Τηλυκράτη Λευκάδας (pics+video)

Σήκωσε ξανά την κούπα του παιδικού πρωταθλήματος η Α.Ε Πρέβεζας

ΠΑΣ Πρέβεζας - ΑΟΝ Τηλυκράτης 2014: 0-14 - My Lefkada

Τελικός παιδικού πρωταθλήματος ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας,: Ένας MVP, ένας  τροπαιούχος, πολλοί νικητές! - ΤΟΜΗ στην ενημέρωση
Τελικός παιδικού πρωταθλήματος ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας,: Ένας MVP, ένας τροπαιούχος, πολλοί νικητές! - ΤΟΜΗ στην ενημέρωση

Την Παρασκευή η κλήρωση του Παιδικού Πρωταθλήματος ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ / ΛΕΥΚΑΔΑΣ, ΤΟΠΙΚΗ ΦΩΝΗ

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 2ης  αγωνιστικής στο παιδικό πρωτάθλημα(Κ15) - SportsFM
ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι ορισμοί των διαιτητών και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής στο παιδικό πρωτάθλημα(Κ15) - SportsFM

ΠΡΕΒΕΖΑ: Τελικός Παιδικού Πρωταθλήματος Ε.Π.Σ Πρέβεζας – Λευκάδας

LefkadaPress | Στην επόμενη φάση του θεσμού η Κ14 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

Πρέβεζα: Παιδικό μασκέ πάρτι το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Παιδικό: Πάλεψε αλλά δεν τα κατάφερε η Α.Ε. Πρέβεζας (Α) κόντρα στον  Τηλυκράτη (Φώτο)
Παιδικό: Πάλεψε αλλά δεν τα κατάφερε η Α.Ε. Πρέβεζας (Α) κόντρα στον Τηλυκράτη (Φώτο)

Η Α.Ε. Πρέβεζας κατέκτησε το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας-Επικράτησε  2-0 του Αχέροντα Καναλακίου
Η Α.Ε. Πρέβεζας κατέκτησε το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας-Επικράτησε 2-0 του Αχέροντα Καναλακίου

Οι αγώνες της 2ης φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας |  Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Οι αγώνες της 2ης φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

ΑΕ Πρέβεζας-ΠΣ Φιλιππιάδα το «ζευγάρι» του τελικού του παιδικού  πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας
ΑΕ Πρέβεζας-ΠΣ Φιλιππιάδα το «ζευγάρι» του τελικού του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

Αποτελέσματα και βαθμολογίες στο Παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας - Αθλητική Ενημέρωση Λευκάδα Πρέβεζα

Αποτελέσματα Μικτών Ομάδων Κ12 και Κ14 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας με την ΕΠΣ  Άρτας | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Αποτελέσματα Μικτών Ομάδων Κ12 και Κ14 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας με την ΕΠΣ Άρτας | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

ΑΕ Πρέβεζας και Απόλλων Πάργας στον τελικό του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ  Πρέβεζας-Λευκάδας (photo)
ΑΕ Πρέβεζας και Απόλλων Πάργας στον τελικό του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (photo)