Adapazarı’na Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

adapazari-web-tasarim

Adapazarı Web Tasarım Denildiğinde PUSULO!

Firmalara prestij yaratan kurumsal kimliğin özünü oluşturan Adapazarı Web Tasarımndan bahsedelim.

Adapazarı Web Tasarım bir firmanın yapı taşıdır. Bu da demek oluyor ki işletmeyi işletme yapan temel özelliklerdendir. Bir başka bakış açısıyla Adapazarı Web Tasarım  kurumun kendini ifade etme şeklidir.

Tüm dünyada ve Türkiye’de olduğu kadar Adapazarı içinde Adapazarı Web Tasarım önemli hale gelmiştir.

Peki Adapazarı Web Tasarım neden önemlidir?

Küreselleşme firmalar arasında rekabeti arttırmıştır. Bunun aksine Pazar payını daraltmıştır. Dijital bir dünyaya dönüşüm söz konusudur. Firmalar rekabet ortamında kaybolma veya ekonomik çöküşler yaşama tehlikesi altına girmiştir. Bu zorlu rekabetin arttığı mecralarda firma rakiplerinden kendisini rakiplerinden farklı kılmak zorundadır. Aksi takdirde yitip gitmeleri söz konusudur. Bütün bu tehlikeleri ortadan kaldırmak da firmayı başkalarından farklı kılmakla mümkün olacaktır.

Bu durum bütün dünya firmalarını etkilediği gibi aynı şekilde Türkiye’yi, bütün şehirleri ve Adapazarı’nı da etkiler.

Adapazarı içerisinde organize sanayiyi barındıran ve bir çok fabrikanın bulunduğu Sakarya’nın merkez ilçesidir. Adapazarı otomotiv ve mobilya alanında olduğu kadar birçok sektördeki fabrika, kurum ve kuruluşlara ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar; ağaç ve yan sanayi, ambalaj, boru, boya, gıda, elektrik, ilaç, kablo, kireç, makine, çelik ve yan sanayi, mermer, meşrubat ve fermantasyon, sınai ve tıbbi gazlar, tekstil, vinç imalatı, yem gibi sektörlerdir.

Bunların yanı sıra Adapazarı yabancı ve Türk büyük firmaların yatırımları olan fabrikaları da bünyesinde barındırır. Örneğin: Toyota, Otokar…

Adapazarı ve burada bulunan fabrika ve firmalar için de çetin bir rekabet ortamı vardır. Firmaların diğerlerinden ayrışmaya ihtiyacı vardır.

PUSULO tam olarak burada devreye girer. Firmalara yeni ve kalıcı bir imaj oluşturarak müşterilerin zihninde yer eder.

İlk olarak Adapazarı Web Tasarım firmanın bütün spesifik özelliklerini, misyonunu, vizyonunu, ve hedef kitleye vermek istediği mesajları içinde barındırdığı için onu özel kılar. Yani PUSULO firmayı bulunduğu sektörde diğerlerinden ayırır. Onu benzersiz yapar. Marka olma yolunu açar.

Sonrasında ise Adapazarı Web Tasarım müşteri algısında değişimlere sebep olur. Tüketicilere kaliteyi, güveni ve itibarı çağrıştırır. Buda hedef kitlenin artmasına ve pazarının genişlemesine sebep olur.

Adapazarı Web Tasarım içinde bulundurduğu renkler vasıta ile de bir fark yaratır.  PUSULO’da eğer doğru renkler kullanılırsa insanların bilinç altında oluşan renk oyununda olumlu etki doğurabilir. Çünkü renkler insanların psikolojisinde etkili bir rol oynar.

PUSULO firmayı başkalarından ayrıştırır. Onu etkin ve güçlü kılar.

Adapazarı Web Tasarım nasıl yapılır?

Tasarımların öncelikle profesyonel ekipler tarafından hazırlanması gerekiyor. Çünkü Adapazarı Web Tasarım görsel iletişim aracıdır. Yanlış yada hatalı yapılması durumunda iletişim kopukluğu yaşanabilir. Logonun onu gören kişilere kılavuz oluşturması gerekiyor. Logo tamamen firmayı temsil eder.

Tasarım yapılmadan önce şirketin ulaşmak istediği pazar ( hedef kitle ) araştırılır. Sonrasında ise logonun şirket amaç, hedef ve ideolojisiyle tutarlılık ve uyum göstermesi sağlanır. Bütün bu kriterlere göre Logo tasarlama süreci uzman kişiler tarafından yürütülür. Tüm bu süreçte karşılıklı iletişim önemlidir. Bütün aşamalar ( çizim, renklendirme) sona erince tasarım onay için firmaya gönderilir. Pozitif yanıt alındığı takdirde baskı aşamasına geçilir. Baskısı tamamlanan tasarımlar ücretsiz kargo ile teslim edilir.

Adapazarı web tasarım hizmeti için PUSULO‘yu tercih edin, sizde kazanın.