Şuan Pusulo – Facebook Reklamları  sayfasındasınız. Anasayfa’ya gitmek için buraya, sipariş vermek için lütfen buraya tıklayın.

Varlığınızdan Söz Ettirin

Her gün yapılan milyarlarca paylaşım arasında yerinizi alın. İnsanlar sizi görsün, markanız tanınsın.

Şimdi Facebook'ta Reklam Verin

Dünyanın en büyük sosyal ağında reklam verin. Reklamlarınızı uzmanlarımız kontrol etsin. Hemen reklam vermek için tıklayın.

İstediğiniz Hedef Kitleye Erişin

Ülke, şehir, eğitim durumu, yaş aralığı yada meslek… Hedef kitleyi istediğiniz gibi belirleyin, veriminizi arttırın.

Facebook Reklamlarını Kullanmanızı Tavsiye Ediyoruz

2004 senesinde kurulan ve hızla dünyaya yayılarak, bugün 1,5 milyardan fazla üyesi olan Facebook, piyasa değeri 122 milyar dolar değerinde bir firma ve bu piyasa değeri her geçen gün artmaya devam ediyor. İnsanların her gün aktif olduğu ve hayatlarına dair neredeyse her kareyi, duyguyu, fikri paylaştığı, arkadaşlarıyla etkileşime girdiği bu ağda, ülke olarak biz, varlığımızdan çokça söz ettiriyoruz. Giderek üye ailesi gelişen ve büyüyen bu devasa medya kanalında, hedef kitlenize kendinizi hatırlatmanız ve kampanyalarınızdan bahsetmeniz kadar güzel bir davranış olamaz.

Gerçekten Önemsenmesi Gereken bir Reklam Mecrası

Facebook reklamları, bugün birçok firma tarafından kullanılan ve etkileşim oranları giderek artan internet reklam birimlerinden birisi. Facebook’ta eğlenen ve paylaşımlarda bulunan hedef kitlenize gün içerisinde en iyi zamanda, en iyi mesaj ve görsel içerikle çıkmanın size sağlayacağı faydanın birçok reklam çalışmanızdan daha iyi olacağını söylemek isteriz.

Facebook reklamlarının etkili olabilmesi için dikkat edilmesi gereken nokta, doğru kelimelere odaklanılması, zamanın doğru ayarlanması, yaş, kitle ve hedefin doğru seçilmesi gerekir. Bunların isabetli bir şekilde yerine getirilmesinden sonra yazılı ve görsel içeriğinde dikkat çekici olması, muhtemel geri bildirimin artmasına neden olacaktır.

Marka Bilinirliğinizi Arttırın

Facebook reklamlarını kullanmanız, marka konumlandırması açısından ileri derecede yarar elde edebileceğiniz bir durum yaratır. Aynı zamanda kampanyalarınız ve promosyonlarınızla daha fazla kişinin etkileşim kurarak, markanız hakkında yorum ve paylaşımları arttırmanız, ileriye dönük çalışmalarınızda rakipleriniz karşısında avantajlı konuma yükselmenize sebep olur. Doğru kampanya ve promosyon içeriği oluşturulduktan sonra, hedefin tam isabet seçilmesi, geri bildirimin yüksek olmaması için hiçbir sebep ortada bırakmıyor.