fotoğraf ve video çekimi

ile markanızı canlandırmaya hazır mısınız?

Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize anlatmanın en iyi yolu tabii ki fotoğraf ve videolardır. İyi çekilmiş fotoğraflar ve iyi kurgulanmış videolar profesyonellik duygusunu arttırır.

fotoğraf ve video çekmeyi
seviyoruz!

Simit Sarayı markasını hepimiz biliyoruz. Yoğunlukla ne satıyorlar? “Simit” değil mi? Doğru cevap!

Pekii Simit Sarayı’nın web sayfasında ya da sosyal medya hesaplarında kullandığı fotoğrafları gördünüz mü? Bir simit ancak bu kadar güzel olabilir! O çıtır çıtırlığı fotoğraflarından anlayabiliyorsunuz. Ya da çayı ile birlikte fırından taze çıkmış kıtır kıtır simidini yiyen amcamızı izlediğinizde markaya karşı ister istemez bilinç altınızda olumlu bir birikim yapmış oluyorsunuz.

Instagram bu kadar popülerse sebebi belli!

Instagram şuanda diğer tüm sosyal medya platformlarından daha ünlü çünkü insanlar fotoğraf ve video çekmeyi seviyorlar!

Markalarda insanlar gibidir.

Markalarında insanlar gibi beğenilmeye ve takip edilmeye ihtiyacı vardır. Markanızın takip edilmesini ve beğenilmesini sağlayacak en önemli faktörler ise fotoğraf ve video çekimleridir.

Ekipmanlarımız ile gelip çekimlerimizi tamamlıyoruz.

Çekimi yapılacak obje ya da ortama göre ekipmanlarımızı ayarlayıp çekimin yapılacağı ortama geliyoruz. Çekimlerimizi tamamlıyor, sizlere kısa bir sunum yapıyor ve ofisimize dönüyoruz. Çekilen tüm görüntüleri işliyor ve sizlere en iyi şekliyle teslim ediyoruz!

ve tabii ki ne zaman isterseniz iletişime geçebiliriz.

info@pusulo.com   |   +90 212 639 00 03   |   0850 304 30 15   |  +90 546 500 90 33