Artık neredeyse her firmanın bir web sitesi var. Ürün yada hizmetler, firmaya dair bilgiler web siteler aracılığı ile müşterilere aktarılıyor. Elbetteki web sitenin kalitesi firmayı etkiliyor. İşte iyi bir web sitenin firmaya 8 faydası; 

1) DAHA FAZLA MÜŞTERİ SAĞLAR

İyi bir web site, sizi daha fazla müşteriye ulaştırır. Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmanız kolaylaşır. Daha çok kişiye ulaşırsınız.

2

2) İLETİŞİMİNİZİ GÜÇLENDİRİR

İyi bir web site, firmanızın iletişim ağını güçlendirir. Ziyaretçilerden geri bildirim alma, ürün yada hizmetinize ilişkin yorum toplama, müşterinize anlık olarak yanıt verebilme gibi özellikleri barındırır. Üstelik bunları mobilden de yürütebilirsiniz!

1

3) MARKA DEĞERİNİZ ARTAR

İyi bir web site, markanıza katkı sağlar. Web sitenizin kalitesi, arayüzü, içeriği ve dahasının ziyaretçi tarafından beğenilmesi imajınıza artı katar.

3

4) VERİMİNİZ ARTAR

İyi bir web site, veriminizi arttırır. Ürün veya hizmetlerinize kolay ulaşabilen müşteriniz, tercih sırasında sizi ilk sıraya yerleştirir. Rekabet avantajı sağlarsınız.

4

5) SİZİ RAHATLATIR

İyi bir web site, işinizi kolaylaştırır. Siz iş yerinde olmasanız bile müşteriniz web sitenize girerek ürün, hizmet yada firma hakkında dieldiği bilgiyi edinebilir, mesaj bırakabilir.

5

6) SINIRLARI ORTADAN KALDIRIR

İyi bir web site, bulunduğunuz konumdan çok daha uzaklara hitap edebilmenizi sağlar. Yabancı dil desteğine imkan veren web siteniz, küresel anlamda size artı katar.

6

7) DOSYA YIĞININDAN KURTARIR

İyi bir web site, bilgilerinizi saklamaya izin verir. Önemli bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanır. Bilgileri site sahiplerinden başkasının görememesi sağlanır.

7

8) TEKNOLOJİYE AYAK UYDURMANIZI SAĞLAR

İyi bir web site, çağın gerekliliklerine uymanızı sağlar. Web siteniz akıllı telefonlarda, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve diğer tüm cihazlarda ulaşılabilir olur.

8

Bizde Pusulo’da gerçekten iyi, seo & mobil uyumlu, inanılmaz derecede firmanızı yansıtan modern web siteler tasarlıyoruz. İşte onlardan bazıları;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir