Karapürçek’e Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

Karapürçek Web Tasarım

Karapürçek Web Tasarım için tercih edilebilecek en iyi firma yine PUSULO! Sakarya ilinin en eski nahiyesidir. İlçenin geçim kaynağı yoğun olarak tarım ve hayvancılığa dayanıyor.

Karapürçek Web Tasarım müşterilerin 360 derece bakış açısıyla firmanıza göz atmasına ve onu tanımasına fırsat sunuyor. Hedef kitlenizin ilgisini çekerek sizin tanıtımınızı yapar. Ana hedef tüketicilerin kafasında bir zihin haritası oluşturmaktır. Müşteri odaklı bir yaklaşıma sahiptir. Çift yönlü bir iletişim söz konusudur.  Gönderici ve alıcı arasında sürekli bir etkileşim mevcuttur. Amaç en kısa sürede müşterilerin algısına yerleşmek ve seçim davranışı şeklinde olumlu bir tepki elde etmektir. Geri bildirim bu yayın aracı için oldukça mühimdir.

Karapürçek Web Tasarım ile Fark Katın

Karapürçek Web Tasarım iki taraflı iletişime dayanır. Gerçekleri ve kurumu yansıtır. Uzmanlık gerektiren bir iştir. Her şey yeterince açık ve net bir şekilde aktarılır. Profesyonel bir halkla ilişkiler aracısıdır.  En önemli özelliği hitap ettiği kesimle iç içe olmasıdır. Müşteriler istek ve ihtiyaçları doğrultusunda aradığı her şeyi bulabilmelidir. Sunduğunuz bütün mal veya hizmetler geniş bir yelpaze içerisinde sitenizin ziyaretçilerine sunulur. Onlar da gereksinim duyduğu ürünü tercih edebilirler. 24 saat size erişme imkanı sağladıkları ve ihtiyaçlarını giderdikleri için müşteriler mutlu ve tatmin olur. Aynı zamanda karşılıklı bilgi alış verişinde bulunur. Bu durum sizin kalitenizi arttırır. Marka değeriniz yükselir ve itibar kazanmanıza yardımcı olur. Memnun tüketici kitlesi sizin pazar payınızın genişlemesine, satış gelirlerinizin yükselmesine ve kar marjının tavan yapmasına sebep olur. Kolaylıkla silinmeyecek bir pozitif bir iz bırakır.

Söz uçar, yazı kalır.

Pusulo hazırlamış olduğu yaratıcı ve estetik projelerle görsel hafızalara kazınmaktadır.

Karapürçek Web Tasarım başka bir çerçeveden bakmaya olanak sağlar. Çünkü karşılarına çıkan yenilikçi, ruhu olan ve güven ortamı sağlamaya fırsat verecek şekilde şirketin spesiyalitesi ile tutarlı bir sayfadır.

İdealist bir işletme sürdürebilirlik sağlamak, müşterilerinin ufkunu genişletmek –kafasındaki sorulara yanıt bularak- , farklılık yaratmak, çözümler üretmek, pazarlama stratejileri oluşturmak, teknoloji ile bütünleşmiş olmak, politika izlemek, değişimlere ayak uydurmak, ekonomiyi takip etmek, ticari hayatla entegre olmak, sosyalleşmek, misyonunu, vizyonunu, ideolojisini iyi saptamak zorundadır.

Tasarımınız imajınızı yansıtır

İyi bir  Karapürçek Web Tasarım kuruluşunuzun DNA parçası niteliğindedir. Öyle ki sizinle iç içe geçmiş, adeta kodlamış ve uyumlu bir haldedir.
Bireyler ve kurumlar ister istemez belirli bir imaj bırakırlar. Akıllarda bırakılan kötü bir imaj aleyhinize olurken firmanızın yitip gitmesine yada gözden kaybolmasına sebep olur.
Fakat Karapürçek Web Tasarım ile yeni ve özgün bir imaj bırakarak bütün olumlu algıları lehinize çevirebilirsiniz.

İnsanların beynine yerleşmiş genel bir standart vardır. Herkes ayrı bir biçimde bakar ancak hepsi eşit ölçüde geçerlidir. Bu temel görüşü herkesin düşüncelerini aynı yöne sabitleyerek tek şık haline getirebiliriz. Bu da müşteri memnuniyetinden geçer . Müşteri genelde faaliyet gösterdiği sektörde en iyisi olan markaları tercih eder. Markanızın adını duyurmak ise web sitenizle mümkün olur. Tüketici her zaman için ulaşılabilirliği yüksek ve iyi hizmet aldığı şirketlerle çalışmayı seçer.

Karapürçek Web Tasarım ile tercih edilen taraf siz olun!