Karasu’ya Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

Karasu Web Tasarımda en iyisi Yine Pusulo

Pusulo, iki yıldır hizmeti veren firmalar arasında en iyisi olmaya devam ediyor.Eskiden tek geçim kaynağı olan tarım sektörüyken sonrasında sanayi toplumuna bir geçiş yaşandı. Sanayinin ve hizmetin hala ekonomide yerinin büyük olmasına karşın günümüzde de bilgi toplumuna geçiş söz konusu olmaya başladı.  Değişen işletmeler interaktif çalışmakla birlikte dijitalleşmeye doğru yol almışlardır.  Karasu Web Tasarım yönünü bilişim ve teknolojiye çevirmiş bir ticari dünya için kilit noktasıdır.
Karasu Web Tasarımı hem sanayi hem de bilgi toplumu köprüsü arasında daha da önem kazanan bir alan oldu. Teknoloji geliştikçe ve dünyadaki ekonomik duvarlar aşıldıkça ( küreselleşme ) rekabet artmaktadır. Rekabet ortamının artması rakiplerle olan yarışı zorlaştırmıştır.  Şirketler kendilerine özgü spesifik bir kimlik oluşturmak zorunda kalmışlardır. İnternette nasıl yer aldığınız, kimlere hitap ettiğiniz sizin marka bilinirliğinizi oluşturur. Kimsenin kimliğinde başkasının annesinin ismi başkasının medeni hali bir başkasının kan grubu yazmaz. Bizim işimizde az çok böyledir. Firmanın spesiyalitesinin yansımasıdır. Karasu Web Tasarımında bulunan bütün nüanslar ve detaylar tamamen firmanın dillenmiş halini karşımıza sunar. Web Tasarım şirketin kişilik analizinin bir dökümüdür.

Ne yaptığınızdan çok nasıl algılandığınız önemlidir.

Genel olarak kişi, kurum ve kuruluşlarla ilgili görüş ve düşüncelerin oluşturulması çabası olarak algılanan imaj  ile daha somut bir hal almaktadır. İşletmeler de Karasu Web Tasarım ile ister istemez belli bir imaj bırakırlar.

Karasu Web Tasarımı ile bu imajı hedef kitleye yansıtabilecek konular oluşturulur.

Pusulo ile yol haritanızı oluşturmaya ne dersiniz?

Karasu için de yenilenme zamanı diye düşünüyorum. Kendinize özgü Karasu Web Tasarımınız ile farkınızı ortaya koyun. Karasu’da da güvenebileceğiniz ve işinde uzmanlaşmış ekibiyle Pusulo firmanıza prestij yaratma fırsatı sunuyor.
Müşterileriniz aradığında firmanıza ait olan bütün bilgileri bulabileceği bir web site ile kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.
Karasu’da hitap ettiğiniz kesime geniş bir yelpaze sunacaktır. Ayrıca Karasu Web Tasarımınız şirketinizle tüketici arasında bir bağlantı oluşturarak müşteri ilişkilerini daha iyi kurmanızı sağlayacaktır. Karasu’da modern grafiksel dizaynı ile Tasarımınız kolayca diğerlerinden ayrışacaktır. Tasarımıza özel tipografik karakterler oluşturulacaktır. Bu da görsel düzen açısından önemlidir. Adeta tasarım için bir dil görevi görür.  Bütün bu yazı stili, punto büyüklüğü, satır ölçütleri ayarlamalarının ardından Karasu Web Tasarımınızda kullanılacak renkler seçilir. Renkler göreceli olarak hedef kitlede oluşacak olan psikolojik algıya göre seçilir. Görüldüğü üzere küçük zannettiğimiz ayrıntılar çok büyük öneme sahiptir. Yanlış renk tercihi bile müşteri bilincinde olumsuz tepkimelerle sonuçlanabilir.

Karasu Web Tasarımı niçin önemli hale geliyor?

Yapım aşamasında olan Karasu limanı bittikten sonra bu bölgeye bir çok yeni tersanelerin yapılması ve  ekonominin canlanması söz konusudur. Karasu’da yer alan  Sakarya İpek Yolu Serbest Bölgesi ve Karasu -Darıçayırı Organize Sanayi Bölgesi şirketleri bu ilçeye yatırım yapmak için yönlendirmektedir. Türkiye’de adını duyuran holdinglerden birisi Karasu’da yassı-çelik ve alüminyum fabrikası açmayı planlıyor. Bu durum da ilçede istihdam alanı yaratıp, ticareti canlandıracaktır.  İlçede aynı zamanda turizm için de önemli bir mekandır.
Bu kadar olumlu özelliğe sahip ve ekonomik alanda umut vaat eden Karasu için Karasu Web Tasarım bir ihtiyaçtır.

Bakışları kendinize çevirin!

Sizin için HTML ve CSS’in gücünü kullanalım. Nitelikli, işinde profesyonel yazılımcılarımız şirketinizi en iyi yansıtacak web site için sabahlayacaklar.

Pusulo size kendinizi tanıtma, reklam yapma ve bulunduğu pazarda itibar oluşturma fırsatı sunuyor. Nasıl mı? Çok basit; Karasu Web Tasarımı ile…