Kaynarca’ya Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

Kaynarca Web Tasarım

Pusulo‘nun Kaynarca Web Tasarım hizmetinden yararlanın.
Kaynarca
geleceğin sanayi bölgesi olma yolunda ilerlemektedir. İlçe coğrafi konum bakımından sanayileşmeye elverişli bir bölgededir. Çünkü İstanbul’a , Kocaeli’ne ve Gebze’ye yakındır. Buda sanayicilerin istikametini bu bölgeye çevirmelerine sebep olmuştur. Önümüzdeki yıllarda çok sayıda yatırım alacak bir yerleşim yeridir. Şuanda da yerleşkede bir deterjan ve kimya sanayi sektöründe bir anonim şirket ve fabrikası yer almaktadır. Kaynarca Web Tasarım bu nedenle her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Günlük olarak yirmi ton ham madde işleyerek, jel ve sıvı deterjan üretilmektedir. Ve bir çok işçiye istihdam oluşturmaktadır. Aynı şekilde tavuk kesim fabrikası da bulunmaktadır.

Kaynarca web tasarımı dijitalleşen sosyal ve iş yaşantısında rekabetin artması ve bu ezeli rekabetin sanal dünyada farklılaşmasından ötürü zorunluluk haline gelmiştir. Bilişim döneminde olduğumuz için yediden yetmişe bütün insanlar vakitlerinin büyük bir kısmını parmakları ve gözleri ekranlarda geçiyor. Böyle bir devirde yaşarken şirketlerinde ekranların içlerine taşınması kaçınılmazdı. Bu şekilde çok daha büyük bir potansiyel kitleye hitap ediyorlar. Kendilerini tanıtma fırsatı yakalıyorlar. Kaynarca Web Tasarım hizmetimiz sayesinde kendinize ait, firmanızı yansıtan, marka bilinirliğinizi arttıracak web site sahibi olabilirsiniz.

Kaynarca Web Tasarım da insanlarla işletmeleri sadece bir tık uzaklıkta buluşturuyor. Çok kolay bir şekilde bir kişi aradığı özellikteki işletmeye erişiyor. Sadece arama motoruna ne istediğini yazması yeterli oluyor. Bir anahtar kelime ile karşısına bir sürü seçenek çıkıyor. Birey de kendi istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak bir eleme yapıyor. Tam da aradığı koşullardaki firmayı bulabiliyor.
Siz de müşterilerinize bu kadar yakın olmak istemez misiniz? Pusulo  bu fırsatı ellerinizin arasına koymaya hazır. Sizin tek yapmanız gereken ellerinizi uzatmak.

Bizimle misiniz?

Kaynarca Web Tasarım aradaki yolları, binaları, şehirleri hatta ülkeleri bile kısacası bütün mesafeleri kaldırıyor. Sizde kurumsal kimliğinizi ortaya çıkarmaya var mısınız?

Yeniliklere ayak uydurun!

Web Tasarımınız sizi yansıtsın. Müşterilerinizle iletişimde olun. Çağımızın en önemli özelliklerinden birisi de budur. Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti. Olumlu geri bildirim şirketinizin de itibarını ve kalitesini yükseltecektir. Müşterisinde algısında yer alan pozitif etki de sizin adınızı çevrelere duyurmaya yetecektir.

Kaynarca Web Tasarımın vazgeçilmezi Pusulo oldu

Kaynarca da web tasarımınızı uzman ellere emanet edin. Profesyonel çalışma ekibi ile yaratıcı projeler ortaya çıkarıyoruz. Bunları rahatça söyleyebilmemizin altında birikimlerimiz, deneyimlerimiz ve püf noktaları iyi bilen çalışma arkadaşlarımız var. Niteliğinize uygun bir imaj yaratmak amacıyla şirketiniz hakkında her şeyi tüm detayları ile araştırıyoruz. Size en iyisini tasarlamak için şirket politika, amaç ve hedeflerinizden yararlanıyoruz. Tutarlılığın oluşması için de seslendiğiniz kitle ve mesajlarınızı öğreniyoruz. En doğru dizaynı yapabilelim diye uğraşıyoruz. Tüketici algı ve bilincine özen gösteriyoruz. Müşterinin hazırladığımız sayfadan ne alacağı veya anlayacağına itina gösteriyoruz.
Her zaman daha ilerde yürümek daha risklidir. Ancak risk almayan hiç kimse daha başarılı olamaz. Sadece durduğu yerde adım sayar. Kaynarca Web Tasarımı bu durumun önüne geçiyor. Ve sizi yola çıkmak için hazırlıyor. Sizin için en iyisini düşünüyor.

Markanızı akıllara kazıyın! Firmalara yol haritası oluşturmak Pusulo’nun işi !

Unutmayın! Firmanızı halkın arasına karıştırmak için büyük bir çabaya gerek yok. Kaynarca Web Tasarım size bu olanağı sağlıyor.