Sizin için En İyisi

Şahsınıza ait tanıtıcı bir web siteniz olsun. Kendinizi tanıtın. Yada tamamen sizin paylaşımlarınızdan oluşan profesyonel bir blog sahibi olun.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Değerinize Değer Katın

Birlikte kişisel markanızı oluşturalım ve kalitenizi arttıracak çalışmalar gerçekleştirelim. İnsanlar size ulaşabilsin. Farklı olun, farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Bireysel web sitenizi, “internetteki aynanız” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle iyi gözükmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha fazla bilgi istiyorum!

Web Tasarım Nedir ? Kişisel Web Tasarım Nedir ?

Web sitenin plan ve kurulma aşamasını içeren web tasarım ihityacı bilişimin günümüze tamamen entegre olması ile a duyulan ihtiyacı da paradigma sürecinde artarak istenilen bir durum haline getirmiştir.

Günümüzde kurumsal alanda faaliyet gösteren işletmeler fark yaratabilmek  ve karı arttırıp pazarda etkinliklerini devam ettirebilmek adına yüksek maliyetler dökmektedir. Web tasarım ile bu maliyetleri minimize etmek ve hedef kitlenizi büyütmek  şimdi bir tık kadar yakın. Web tasarım ihtiyacı zamanla ihtiyacı olan kitlede de değişime gitmiş yanlızca kurumsal firmalar, ticari amaç taşıyan işletmelerin yanı sıra biresyel kişilerde, kişisel web tasarım  arzu eder hale gelmiştir.

kişisel bir başarının avantajını elde etmek isteyen belli bir alanda branşa sahip olupta, kişisel eğitici ve öğreticilik niteliklerini kişisel web tasarım ile pekiştirmek mümkündür. Pusulo, çalışmalarıyla ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve analiz kısmının üstlenmesinin ardından ulaşmak istediğini hedef kitleye ulaşır, sizi net olarak anlatan benzersiz tasarımları size sunar. kişisel anlamda faaliyet gösterdiğiniz alanda farkındalığı yalakamanız için arzu edilen kişisel  Web Tasarım hizmetiyle milyonlara ulaşmanın tadını çıkartacaksınız.

Başarıya Giden Yolda  Anahtarınız Olacak

Şüphesiz ki teknolojinin kişisel başarı üzerine etkisi büyük. Küreselleşmenin sonucunu fırsata çevirmek siz müşterilerimizin elinde. Kendi müşterilerinize, hedef kitlenize hatta daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız ve bunun için kişisel web tasarım ihtiyacınızın olduğunun farkına vardıysanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Pusulo, tasarım üzerine verdiği hizmetle fark yaratmaya ve farkındalığınızı ortaya çıkartmak için uğrasıyor. kişisel inovaktif kimliğinizi ortaya çıkarmanız için size suduğumuz kişisel web tasarım hizmeti Pusulo kalitesinde sahip olmanız için hiç bir engel yok. kişisel anlamda fırsatları avantaja çevirmek ve bunu kişisel kar oranınızı arttırmak için web sitenin dizayn aşaması olan web tasarım ile başarın. Eşsiz ve benzersiz özelliklerle donatılmış, spesfik özellikler ile bütünleşmiş kişisel web tasarım başarınızın kaynağı olacak ve ayrıcalıklar dünyasını kapısını aralamanız için anahtar görevi görecek .

Kıtalar Arası İletişim ve Etkileşim

Pazarda fark edilmek isteyen kişisel müşterilerimize önerdiğimiz  kişisel web tasarım hizmeti bireylerin iletişim alanını ve etkili oldukları portföylerini geliştirerek internete sunuyoruz. Pusulo , çalışmayı gerçekleştirirken sizlerin en doğru yoldan kıtalar arası mesafeyi parmaklarınızın uçlarına sığdırıyor ve istenilen bilgilerin müşteriye ulaştırılması ve ulaşılınabilirlinik avantajını yakalayıp müşteri memnuniyetinizin artmasında size yol gösteriyor.

kişisel alanda ulaşılabilirliğinizi arttırmak , 7/24online olarak hizmet vermek ve tanıtım gücünüzü göstermek adına kişisel web tasarım çalışmalarıyla kapınızda. Bilgiyi yaymanız ve pazarlamanız adına kullanabilirliği yüksek, görünümü eşsiz ve arama motorunda üst sıralarda bir kişisel tasarım çalışması size yardımcı olacaktır. Pusulo ,size sunacağı orjinal ve özel grafiklendirme, kod uyarlanması çalışmalarıyla aradığınız her şeyi bünyesinde toplamış bir ajans olarak hizmet vermektedir.

Farklı olun, farkı hissedin, hissettirin.

Pusulo uzmanları , doğru işin doğru ajansla yapılabilineceğini her çalışmasında dile getirmekte ve çalışılacak bireylerin kişisel özellikleri, vermek istedikleri mesajları , çalışma kriterleri ve şirket veya kişisel vizyon ve misyonu üzerine ajans eksiksiz biligi ile donatılmalıdır.

Arzu edilen kişisel web tasarım ihtiyacı belirlenmesinin ardından Pusulo ile iletişime geçmenizle birlikte çalışma planları oluşturulacaktır. Web tasarım gerekliliği bünyeniz tarafından karara varıldığı andan itibaren Pusulo sizin için kişisel çalışmalarınıza yön vermek adına tasarım sürecine başlayacaktır. Devamında , web site şablon çizimi,web site kodlanması, grafiklerin kodlara uyarlanması ve son olarak size sunduğumuz kişisel web tasarım ile web site seo çalışmaları ile arama motorunda  sizi üst sıralara taşıyacak makale çalışmaları yapılacaktır.

kişisel alanda kendinizi tanıtmak ve hedef kitelenin güvenilirliğini arttırmak, 7/24 reklam alanınızı açık tutmak, düşük maliyetle müşterilere ulaşmak ve ulaşılabilirliğinizi arttırma isteğiniz Pusulo uzmanlarının yaratıcı fikirleri ile bütünleştiğinde tamda istediğiniz kişisel Web Tasarım sizin olacak. Etkili ve etkin iletişim için Pusulo’nun yenilikçi, güvenilir ve kaliteli kişisel web tasarım hizmetinden faydalanmak için acele edin .