Kocaali’ye Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

Kocaali Web Tasarım

Kocaali web tasarım için iyi bir firma arıyorsanız biz buradayız. Kocaali; Karadeniz’e kıyısı olan, geçim kaynağı daha çok fındık tarımı, hayvancılık ve turizm olan bir ilçedir. Bu bölgenin en büyük sanayi fabrikası cam işleme dalında üretim yapan bir firmadır. Kocaali web tasarım, bulunduğu mevki gereğince metropollere yakın bir konumda bulunmaktır. Çok sayıda doğal güzelliğin ve tarihi alanların olduğu bir yerleşim yeridir. Bunlardan bir kısmı, maden deresi, Rum döneminden kalma maden ocakları, manastır ve kum plajı vardır.

Kocaali için benim öngörüm şu ki, büyük şehirleri yakın mesafesi ile gözlerden kaçmayarak çeşitli teşvikler sayesinde de bir çok yatırım alacaktır.
Kocaali web tasarım da değişen dünya şartlarına ayak uydurmakta geç kalmayacaktır. Farklılaşan iş dünyası ve sosyal yaşam standartları, Kocaali içinde önem arz edecektir.

Kocaali Web Tasarım firmalara hangi artı yönleri katıyor?

Firmaların kurumsal kimlik kazanmasını sağlıyor. Firmaya yeni bir imaj yaratılıyor. İşletmenin evrensel standartlara uygun hale getirilmesi sağlanıyor. İşletme dijitalleşme yolunda küçük bir adım atıyor. Bu durumda kurumu insanların parmaklarının ve ellerinin altına taşıyor.  İşletmenin kapılarını halka açıyor.  Eski müşterilerini elde tutarken, yeni bir tüketici kitlesiyle burun buruna geliyor. Dışarıdaki bireyler kuruluşu tanıma fırsatı yakalıyor. Misyonunu, vizyonunu, politikaları ve çizdiği yolu öğrenen müşterilerin sadakat duygusu artarak örgüte olan bağlılık yükseliyor. Kalite ve itibar artıyor. Kocaali web tasarım işin özü.

Bunlarla doğru olarak satış gelirleri ve kar marjı artıyor. Firma ayrıcalık kazanıyor. Diğerlerinden tamamen ayrışıyor. Daha verimli bir çalışma ortamı sağlanıyor. İşletmeniz yada izlediğiniz yol hakkında söylemek istediğiniz bütün fikirleri, sözleri sanal ortam aracılığıyla herkesle paylaşma imkanınız oluyor. Aynı zaman ekonomik yaşamla ve bütün dünyayla entegre oluyorsunuz. Gündemleri, gelişmeleri takip edip yeni stratejiler oluşturabiliyorsunuz. Kocaali Web Tasarım çift yönlü bir iletişim aracı özelliğinde olduğu için müşterilerle devamlı etkileşim içinde olabiliyorsunuz. Müşterilerden aldığınız geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma olanağı elde ediyorsunuz. Aynı zamanda müşterilerin sorularına cevap verebiliyorsunuz. Bu da onların tatmin olması için yeterli oluyor. Müşterilerin geri dönüşleri sırasında olumsuz ifadeler varsa bunun nedeni üzerinde yoğunlaşıp eksik taraflarınızı düzeltebiliyorsunuz.

Web Tasarımınızla kendinizi anlatın!

Kocaali Web Tasarım süreci hangi aşamalardan meydana gelir?
Simülasyonun ilk evresi kurumu, bulunduğu kolu, hitap ettiği hedef kitleyi tanıma ve ne mesaj göndermek istediğini planlamadır. Kurum ne iş yapıyor, varoluş amacı, hedefleri, ideolojisi ne, çalışmalarında hangi yolu izliyor, hangi politikaları uyguluyor, reklam ve tanıtım araçları nedir? Bütün bu soruların cevapları araştırılıyor. Ardından içinde bulunduğu sektördeki diğer firmaların haritaları oluşturuluyor. Pazarda kim hangi oranda pay sahibi bu araştırılıyor. Müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri neler bunlar tespit ediliyor.
İkinci bölümde ise firmanın tasarım hakkında fikri alınıyor. Onların istekleri ve önerileri alınıyor.

Üçüncü olarak bütün bu araştırma ve analiz sonucunda profesyonel ekip üyeleri toplanarak bir beyin fırtınası oluşturuluyor. Herkes burada yaratıcılığını, deneyimini, hayal gücünü, bilgisini masaya döküyor.
Dördüncü kısımda proje için uygun program seçiliyor ve çizim, dizayn aşamasına geçiliyor. Grafik tasarımlar, renklendirmeler, yazı stili gibi bütün nüanslar yapılıyor. Her bir ayrıntı doğru yere yerleştiriliyor. Kocaali web tasarım işte tamda bu noktada size fark, işletmenize hız kazandırıyor.
Tasarım bitiş noktasında onay için işletmeye taslağı gönderiliyor. Onay verildiği takdirde de internet ortamına aktarımı yapılıyor.

Kocaali Web Tasarım ile bütün bakışları etrafınızda toplayın!