Kurumsal Kimlik Tasarım ile Sizin Markanız

Mesela siz Mehmet’siniz. Mehmet’i Mehmet yapan benzersiz özelliklere sahipsiniz. İşte bizde kurumunuzu benzersiz kılmayı hedefliyoruz. Kurumsal kimlik tasarım çalışmanız firmanız gibi kuvvetli  ve dikkat çekici olacak.

Biz kurumsal kimlik olmadan “asla!” diyoruz. Gelişen, sürekli değişen dünyamızda kalıcı olmak, rekabet avantajı yakalamak ve fark yaratmak için kurumsal kimlik çalışması günümüz koşullarında olmazsa olmaz bir durumda. Bu durum son yıllarda firma sahipleri tarafından da anlaşıldı ve kurumsal kimlik çalışmasına büyük önem verilmeye başlandı.

Benzersiz Tasarım, Baskı Hizmeti

Kurumsal kimlik çalışmanıza özel benzersiz tasarım ve baskı hizmeti size en iyi şekilde sunulur. Logo tasarımı ile başlayan bu süreç, sizin yönlendirmeleriniz doğrultusunda devam ediyor.
Önce tasarımlarımızı size sunuyoruz. Sonra sizden tasarıma ilişkin geri dönüşler alıyoruz. Olumsuz dönüşleriniz doğrultusunda mutlaka yeni revizeler gerçekleştirip tekrar bir sunum hazırlıyoruz. Dönüşünüz olumlu olana kadar çaba sarf ediyoruz.

Siz “Tamam, bu olmuş!” dediğiniz de biz baskı hizmetimizi devreye sokuyoruz ve tüm materyalleri basım ünitesine gönderiyoruz. Her şey hazır olunca kurumsal kimlik çalışmanız sonlanıyor, tüm çıktılar adresinize ücretsiz olarak kargolanıyor.

Neden Pusulo ?

Biz, kurumsal kimlik çalışmalarında öncelikli olarak fark yaratmaya özen gösteriyoruz. Hedefimiz sizi ya da firmanızı diğer firmalardan ayırmak oluyor. Neticesinde size en iyi hizmeti tek seferde sunmak bizim görevimiz.  Misyonumuzda da belirttiğimiz gibi Güven, kalite ve yenilikçi imajımız doğrultusunda ilerlemeyi ön görüyoruz.

Çalışmanız için inovatif ve creative fikirler sunuyoruz. Baskı hizmetimize özen gösteriyoruz. Sizi bir bakışta karşı tarafa anlatıyoruz.

Kısaca, Pusulo tasarım konusunda benzersiz, hizmet kalitesi bakımından eşsiz.

Gerçekten Bu Kadar Önemli mi?

Evet, gerçekten çok önemli! Ofisinizdeki her ekipmanın farklı renkte, farklı bir tasarıma sahip olduğunu düşünün. Çok karışık değil mi? İçeri giren müşterinin ilk izlenimi sizce nasıl olur? Bizce kafası karışır!
Gelin, bu karışıklığı en minimal seviyeye indirgeyelim. Kurumsal kimliğiniz, kurumunuzu yansıtan çizgiler taşısın.

Çalışma içerisinde neler yer alıyor?

Logo, kartvizit, insört, bloknot, takvim, magnet, cepli dosya, anketli kağıt, diplomat zarf, makbuz… Aklınıza gelen her şey! Tüm materyallerin tasarımlarını özenle yapıyor ve baskı hizmetiyle birlikte size sunuyoruz. Kurumsal kimlik çalışmanız  bizimle birlikte çok daha güzel olacak. Emin olabilirsiniz.

Tasarımım nasıl olacak?

Benzersiz olacak. Pusulo’nun eşsiz tasarımcıları, tasarım konusunda size en iyisini sunacak. En başta da belirttiğimiz gibi, kurumsal kimlik tasarımınız eşsiz olacak. Bir gökdelen, ufak binalar arasından kendisini nasıl belli ediyorsa, sizde kendinizi aynen öyle belli edeceksiniz. 2 Boyutlu yada 3 boyutlu, renkli, geniş açılı, tasarımınız, kurumsal kimliğinizi renklendirecek.

Kurumsal Kimlik

Sizin için en baştan, en az sizin kadar güçlü ve kendini belli eden, tek bakışta sizi yansıtan kurumunuzun kimliği.
Tasarım ve baskı hizmetini  eş zamanlı olarak sunuyoruz.

Gelişmiş uygulamaları birlikte kullanalım, işinizi büyütelim,  teknolojiyi ve bilişimi işinize entegre edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir