Kurumsal kimlik Tasarım ve Baskı için Pusulo!

Hizmet veya ürün sergilediğiniz sektörde varlığınızı ve varlığınızın başarısını gösterebilmeniz için kurumsal imzaya ihtiyacınız var. İşte biz tamda burada kurumsal kimlik tasarımınızı üstleniyor ve imajınızı rekabet içerisinde olduğunuz sektörde en üst sıraya taşıyarak sizi rakiplerinizden ayırıyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımlarımız ile kurumunuzun duruşu emin ellerde.

Arzu ettiğiniz kurumsal kimlik tasarımını size sunarak kurumunuzun duruşunu temsil eden tasarım çalışmalarına sahip olun diye uğraşıyoruz. İş birliği içerisinde olduğumuz sürece aslında siz için sizin gibi düşünüyoruz ve başarıyı yakalayacak en etkin kurumsal kimlik tasarımlarına sahip olmanız için profesyonel ekiple birlikte çalışıyoruz.

Kurumsal imzanız niteliğini taşıyan kurumsal kimlik tasarımınız kurumunuzu en iyi şekilde ifade etmesi ve kurumunuza güç kazandırması adına büyük bir önem taşıyor. Değişen ve sürekli olarak gelişim içerisinde olan ticaret hayatı içinde bir gerçek var ki o da kurumsal kimlik tasarımı saygın firmaların olmazssa olmazıdır. Sizin için tasarlayacağımız kurumsal kimlik tasarımlarımız size bir yandan saygınlık katarken diğer yandan da müşterilerinizle olan bağınızı güçlendirir. Doğrudan iletişimi yakalamanıza olanak sağlar, kaliteli ve güvenilir duruşunuzu temsil etmesi için tüm çaba kurumsal kimlik tasarımınıza uygulanır.

Tasarımlarımız, Fikirleriniz dahilinde şekillenir..

Çalışmamızın başlangıç noktası kurumu yansıtan logo(amblem) tasarımıdır. Bizde bu noktada sizi dinliyor kurumunuzla tutarlı tasarımları ve baskı hizmetini size ulaştırmak için çalışmalara başlıyoruz. Çalışma süresi boyunca iletişimi sürekli tutuyor ve istekleriniz dahilinde çalışmaları şekillendiriyoruz.

Ulaşmak istediğiniz kitle, mesaj vermek istediğiniz düşünceleri sizin için tasarımımıza yansıtıyor , vizyonunuza ve misyonunuza uygun tasarımları size sunuyoruz. Sizin için sunduğumuz tasarım ve baskı hizmetini sizinle birlikte gerçekleştirirerek kurumsal kimlik tasarımınızda tutarlılığı yakalamanız için uğraşıyoruz.

Onayınız dahilinde baskı hizmetimiz devreye girer.

Papılan çalışmalar sonrasında , tasarlanan logo size onayınız için gönderilir. Onayınız alınana kadar bu süreç devam eder. Sizin için sunduğumuz tasarım ve baskı hizmetinden memnun olmanız bizim için önemli.Firmanızdan olumlu cevap gelmesi dahilinde baskı hizmetimiz devreye girer ve çalışmalarımızın materyalleri adresinize ücretsiz olarak kargolanır.

Bizi Niçin mi tercih etmelisiniz ?

Pusulo, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekiple birlikte güven, kalite ve yenilik ilkelerini benimsemiş , vizyonunu ve misyonunu bu ilkeler doğrultusunda şekillendirmiştir. Biz size , sizin için tasarlamayı ve tasarlarken sizin gibi düşünmenin güvenini veriyoruz.
Dikkat çekici ve hedef kitleye doğrudan ulaşmasını istediğiniz düşünceleri yansıtmak için tasarlanan tasarımlarınız için bu konuda uzman arkadaşlarla çalışıyoruz.

Estetiği ve esnekliği tasarımlarımıza yansıtıyor ve kaliteli çalışmalarımızı size sunarak rekabet ettiğiniz sektörde size ayrıcalık kazandırıyoruz. Benzersiz tasarımlara sahip olmanız, ticaret hayatında kalıcı olmanız ve tercih edilme derecenizi arttırmanız için henüz geç değil, Pusulo yanınızda ise (varsa) yolunuz açık.

Pusulo’da hiçbir iş geç kalmaz.

Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınzıa kulak verir.

Çözümcül yaklaşım uygular.

İnteraktif sunumlar hazırlar.

İnovatif fikirler oluşturur.

Eskiz ve karşılaştırma yöntemi uygular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir