kurumsal kimlik tasarımı

ile markanızı canlandırmaya hazır mısınız?
İhtiyacınız olan ürünlerin tasarımını yapıyor ve istediğiniz adette baskı alıyoruz. Evet! baskı hizmeti de veriyoruz.
Logonuz, kartvizitiniz, antetli kağıdınız ve ihtiyaç duyduğunuz diğer ürünlerin hepsinin uyum içerisinde tasarlanmış olması markanıza son derece profesyonel bir görünüm sağlayacaktır. Bunun için kurumsal kimlik tasarımı ile ilgili farklı paketler hazırladık. İhtiyacınız olan paketi tercih edebilirsiniz
logo tasarımı dahil
kurumsal kimlik tasarımı paketleri
Logo tasarımınız yoksa aşağıdaki paketler tam olarak size göre!
logo tasarımı hariç
kurumsal kimlik tasarımı paketleri
Logo tasarımınız mevcut ise kurumsal kimlik ürünlerinin tasarımı için aşağıdaki paketler tam olarak size göre!
baskı dahil
kurumsal kimlik tasarımı paketleri
Hem tasarım hizmetine hemde baskı hizmetine ihtiyacınız varsa aşağıdaki paketler tam olarak size göre!
kurumsal kimlik tasarımı ile ilgili
bazı sorularınızı yanıtlayalım

Bu paketleri farklı bütçeleri ve farklı talepleri karşılayabilmesi için oluşturduk. İhtiyacınızı karşılayan paketi belirler ve bir proje başlatırsınız. Tasarımcılarımız markanız için çalışır, kurumsal kimlik tasarımı alternatifleri hazırlar ve size sunarlar. Tüm çalışmalar aynı zamanda 3D modellemeleriyle sunulur!

Ekstra istediğiniz 1 ürün tasarımına katalog tasarımı, powerpoint tasarımı, sunum tasarımı, Excell tablo tasarımı ve araç giydirme tasarımları dahil değildir.

Hediye kartvizitler 1000 adet üretilmektedir. 400 gr. Kuşe Çift Yön Renkli Mat Selefonlu Laklı olarak basılmaktadır. Üretiminde herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Bir üst kalite olan 700 gr. Sıvama Mat Selefon Kabartma Laklı Oval Kesim Çift Yön özelliğinde olan kartvizit için ek 70 TL ücret talep edilir.

Şimdiye kadar en çok tercih edilen ürün ve hizmetleri bir araya getirerek farklı paketler oluşturduk. Şayet bu paketler sizin ihtiyacınızı karşılamıyor olabilir.Ya da, paketlerde bazı değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Güzel bir haberimiz var. Paketlerimizi esnetebiliriz!  Bunun için ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetleri bize bildirmeniz yeterlidir. İletişim bilgilerimiz hemen sayfanın aşağısındadır.

Paket tercihinizi yaptıktan sonra “Proje Başlat” butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılacak sayfada, projeniz ile ilgili bilgileri adım adım girmeniz ve son olarak ödeme yapmanız beklenir. İstenilen tüm bilgileri girdikten sonra son aşama olan ödeme aşamasını tamamlar ve siparişinizi başlatmış olursunuz. Hepsi bu kadar!

İnsanların firmanız hakkında ne düşündüğü ya da ne söylediği sizin kurumsal kimlik tasarım çalışmanıza bağlıdır.

Nasıl algılanmak istiyorsanız kimliğinizde bunu yansıtmalısınız. Potansiyel bir müşterinizin ya da iştirakinizin logonuzu gördüğünde hissetmesini istediğiniz duyguyu önceden tasarlamalısınız. Akılda kalıcılık, içerisinde bulunduğumuz bu iletişim çağında hayati bir öneme sahip. Akılda kalıcılığın sınırlarını zorlamalısınız. Buda ancak kuvvetli bir kurumsal kimlik tasarım sayesinde olabilmektedir.

Tasarlar, Üretir ve Teslim Ederiz!

Birden fazla ajansla çalışmanıza gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi tespit ediyor, tasarlıyor, üretiyor ve teslim ediyoruz.

Türkiye’nin güçlü marka yaratma amacına hizmet ediyoruz. Türkiye’de küçük ve orta ölçekli firmaların tümü için güçlü birer kurumsal kimlik hedefliyoruz. Kobilerimizin ulusal ve uluslararası ortamlarda kendilerini ifade edebilmesi ve kârlılık oranlarını arttırabilmesi için çalışıyoruz. Görevimizin bilincinde ve yaptığımız işin öneminin farkındayız.

Türkiye’nin ilk kurumsal kimlik ajansıyız. Bizimle birlikte ilerleyen markalar ile hem Türkiye’mizi hem kendimizi yüceltiyoruz.

Fark Edilmenin Keyfini Çıkartın!

Yüzbinlerce marka arasından ayırt edilebilmek elbette kolay bir iş değil. Fakat bazı püf
noktalar biliyoruz ve bildiklerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Markanızın iyiliği için
kurumsal kimliğinize önem verin.

ve tabii ki ne zaman isterseniz iletişime geçebiliriz.

info@pusulo.com   |   +90 212 639 00 03   |   0850 304 30 15   |  +90 546 500 90 33

iletişim formu >