Scroll to top
İletişimde Olalım
[email protected]
Telefon
Sabit: 0212 639 00 03
Whatsapp: 0546 500 90 33

Markanız için

Profesyonel
Web Tasarımı.

Kurumsal Web Tasarımı, firmanızın geleceğidir. Web sayfanızın sizi ve işinizi en iyi şekilde yansıtması önemlidir. Sayfanız sizinle özdeşleşmeli, işinizle uyumlu olmalıdır. Tüm kurumsal web tasarımı projelerimizde modern arayüze sahip, seo uyumlu, responsive, güvenli ve yönetilebilir işler çıkartıyoruz.

Teknik detaylar ile boğuşmayın! Tüm teknik detaylar en uygun şekilde ayarlanacak ve güncellenecek. Müşterileriniz size bilgisayardan, telefon yada tabletten rahatça ulaşabilecek. 

Anahtar Teslim Yeni Web Sayfanız

Web Tasarımı İşinize Gösterdiğiniz Önemin Göstergesidir.

Ekstra hiçbir şey ile uğraşmayın, ekstra maliyetler ödemeyin.

Sizinle bir tanışma toplantısı düzenler, sizi ve işinizi tanırız. Öğrendiğimiz her şeyi yeni web sayfanızda sunarız. Olması gereken özellikler için ekstra ücret talep etmeyiz. A’dan Z’ye her şeyi tasarlar, onayınız ile yayına alırız. Web sayfanız ile birlikte
mail sunucuzun kurulumunu da ücretsiz olarak gerçekleştirir ve kullanımınıza sunarız.

İkna edici büyük bir sebebimiz daha var! Tüm tasarım sürecini müşteri paneliniz ve demo sayfanızdan birebir inceleyebilirsiniz.

İş yeriniz kirli yada kullanışsız olsaydı, misafirleriniz iş yerinize gelmeyi tercih eder miydi?

Web sayfanız, internet ortamındaki iş yerinizin ta kendisidir. Sayfanız sağlam bir alt yapı üzerine kurulmalı, kolay bir kullanıma sahip olmalı, titizce tasarlanmalı, hızlı, güvenli ve yönetilebilir olmalıdır. Pusulo’da tüm bu özellikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Her şeyi size özel tasarlıyoruz.

Standartlar, kalıplaşmış tasarımlar, özgünlüğünü yitirmiş bakış açıları her şeyden önce bize uygun bir işleyiş değil.

Farklı Hissettirin.

Müşterileriniz size bilgisayardan, telefon yada tabletten rahatça ulaşabilecek.
Üstelik sizin hiçbir teknik detay ile uğraşmanıza gerek yok. Tüm teknik detaylar en uygun şekilde ayarlanacak ve güncellenecek.

Kurumsal Web Tasarımı

Web sayfanızın sizi ve işinizi en iyi şekilde yansıtması önemlidir. Sayfanız sizinle özdeşleşmeli, işinizle uyumlu olmalıdır. Tüm kurumsal web tasarımı projelerimizde modern arayüze sahip, seo uyumlu, responsive, güvenli ve yönetilebilir işler çıkartıyoruz. Satış sonrası destek garantisi veriyoruz.

Bizi aramanız için çok geçerli bir sebep daha sunalım. Web tasarım projelerinde aylık yada yıllık bakım ücreti talep etmiyoruz.

Web Tasarım
Haziran 3, 2019

Agro Asya

Agro Asya, Türkiye’nin en büyük Elma ve Nektari üreten şirketlerinden biri Agro Asya ile tanıştığımızda, bizden doğallığı ve tazeliği yansıtan “fresh” bir web sayfası talep edilmişti. Bide.
 • Strategy

  Web Tasarım

 • Client

  AGRO ASYA TARIM

View Project
Kurumsal Kimlik Logo tasarım Web Tasarım
Aralık 27, 2019

Apinizer

Apinizer için logo tasarımı ile başlayan yolculuk, kurumsal kimlik tasarımı ve web tasarımı ile devam etti Firmanın “yazılım geliştirme” stratejilerine uygun bir kimlik tasarladık Logoda kullandığımız.
 • Strategy

  Marka Geliştirme

 • Design

  Web Tasarım, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarım

 • Client

  APINIZER - SOAGEN

View Project
Kurumsal Kimlik Logo tasarım Web Tasarım
Nisan 27, 2019

Mfm Sigorta

16 sigorta şirketinin 300’den fazla sigorta ürününü en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedefleyen MFM sigorta için kurumsal kimlik tasarımı ile başlayan yolculuğumuz web tasarımı ile devam.
 • Strategy

  Marka Geliştirme

 • Design

  Web Tasarım

 • Client

  MFM Sigorta

View Project
Logo tasarım Web Tasarım
Mart 14, 2020

Fav Clinic

Fav Clinic, yaklaşık 6 yıldır birlikte çalıştığımız ve marka geliştirme süreçlerine en başından beri katkıda bulunduğumuz Okaaesthetic şirketinin yan kuruluşu Fav Clinic için tamamen yurtdışı odaklı,.
 • Strategy

  Marka Geliştirme

 • Client

  Okaaesthetic

View Project
Kurumsal Kimlik Web Tasarım
Haziran 3, 2019

Düzey Hasar Web Tasarım

Düzey Hasar için ilk etapta yapılan işi net olarak anlatabilen ve rahat kullanılabilen bir web sayfası tasarladık Akabinde, “Dosya Sorgulama” yazılımını sisteme entegre ederek şirket müşterilerinin.
 • Strategy

  Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı

 • Client

  DÜZEY HASAR

View Project
Web Tasarım
Haziran 3, 2019

Rota Dijital – Web Tasarım

Rota Dijital, uzun yıllardır İstanbul’da müşterilerine hizmet veren oldukça köklü bir baskı firması Markanın önceki web sayfası eski teknoloji ile tasarlanmıştı ve ziyaretçilere rahat kullanım imkanı.
 • Strategy

  Web Tasarım

 • Client

  ROTA DIJITAL

View Project