kurumsal web tasarımı

ile markanızı canlandırmaya hazır mısınız?

Kurumsal Web Tasarımı, firmanızın geleceğidir. Web sayfanızın sizi ve işinizi en iyi şekilde yansıtması önemlidir. Sayfanız sizinle özdeşleşmeli, işinizle uyumlu olmalıdır. Tüm kurumsal web tasarımı projelerimizde modern arayüze sahip, seo uyumlu, responsive, güvenli ve yönetilebilir işler çıkartıyoruz.

anahtar teslim
yeni web sayfanız
Ekstra hiçbir şey ile uğraşmayın, ekstra maliyetler ödemeyin.

Sizinle bir tanışma toplantısı düzenler, sizi ve işinizi tanırız. Öğrendiğimiz her şeyi yeni web sayfanızda sunarız. Olması gereken özellikler için ekstra ücret talep etmeyiz. A’dan Z’ye her şeyi tasarlar, onayınız ile yayına alırız. Web sayfanız ile birlikte
mail sunucuzun kurulumunu da ücretsiz olarak gerçekleştirir ve kullanımınıza sunarız.

İkna edici büyük bir sebebimiz daha var! Tüm tasarım sürecini müşteri paneliniz ve demo sayfanızdan birebir inceleyebilirsiniz.

İş yeriniz kirli yada kullanışsız olsaydı, misafirleriniz iş yerinize gelmeyi tercih eder miydi?

Web sayfanız, internet ortamındaki iş yerinizin ta kendisidir. Sayfanız sağlam bir alt yapı üzerine kurulmalı, kolay bir kullanıma sahip olmalı, titizce tasarlanmalı, hızlı, güvenli ve yönetilebilir olmalıdır. Pusulo’da tüm bu özellikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Her şeyi size özel tasarlıyoruz.

Standartlar, kalıplaşmış tasarımlar, özgünlüğünü yitirmiş bakış açıları her şeyden önce bize uygun bir işleyiş değil.

Farklı Hissettirin.

Müşterileriniz size bilgisayardan, telefon yada tabletten rahatça ulaşabilecek.
Üstelik sizin hiçbir teknik detay ile uğraşmanıza gerek yok. Tüm teknik detaylar en uygun şekilde ayarlanacak ve güncellenecek.

Kurumsal Web Tasarımı

Web sayfanızın sizi ve işinizi en iyi şekilde yansıtması önemlidir. Sayfanız sizinle özdeşleşmeli, işinizle uyumlu olmalıdır. Tüm kurumsal web tasarımı projelerimizde modern arayüze sahip, seo uyumlu, responsive, güvenli ve yönetilebilir işler çıkartıyoruz. Satış sonrası destek garantisi veriyoruz.

Bizi aramanız için çok geçerli bir sebep daha sunalım. Web tasarım projelerinde aylık yada yıllık bakım ücreti talep etmiyoruz.

ve tabii ki ne zaman isterseniz iletişime geçebiliriz.

info@pusulo.com   |   +90 212 639 00 03   |   0850 304 30 15   |  +90 546 500 90 33