Logo tasarım Nedir ? İşletmeler İçin Neden Önemlidir ?

Logo tasarım şirketlerin kalitesini gösteren amblemleridir. Şirketlerin logo tasarımının iyi olması onları vizyon olarak üst seviyeye taşıyacak karakterize edilmiş nesnelerdir. Logo tasarım işletmenin görsel imzasıdır aynı zamanda müşterinin algısında yer edinecek farkındalık ta olmalıdır. Günümüz küresel dünyası istenilen zamanda işletmelere ulaşmaya olanak sağladığından dolayı kürüsel ticaretle birlikte logo tasarımının önemi artmaktadır.Global ticaretin vermiş olduğu avantajla birlikte logoların şekli kurumların insanların zihinlerinde yer edinmesini sağlamış küresel dünyada şirketlerin görsel kalitesini arttırmıştır.

Tasarımımız Sizi Yansıtacak

Nasıl ki kurumsal kimlik kavramına işletmenin kimliği niteliğini taşıdığını idda ettiysek, logo tasarımında da işletmeniz üzerinde büyük bir önemi vardır. Logo tasarımları, firmaların karakteristik özelliklerini müşteri algısında yansıtan en temel yapı taşıdır. Örneğin, MNG Kargo’nun tasarımını inceleyelim. Tasarımda dikkat çeken leylek logosu firmanın müşteriye iletmek istediği mesajı taşır. Leylek tasarımın müşteri üzerinde bırakmak istediği etki ise  Ürünleriniz kuş hızında ulaştırmamızı istediğiniz yere ulaştırılır.  Anlamların hayatımızdaki yeri bizleri yansıtır. Verilmek istenilen mesaj için , tasarlanmış eşsiz bir tasarım ile tanıtımınız emin ellerde olacak.

Pusulo Uzmanları tarafından geliştirilmiş vektörel çizimleri ile arzu ettiğiniz logo tasarımınızın ebatları ayarlanılırken kalite unsurunu kaybetmeden sizlere sunmayı hedefliyor, kullanışlı logoları işletmenize ulaştırıyoruz.

Pazarın Ayrıcalıklı Yeri Benzersiz Tasarımları Sizin Olacak

Hizmet verdiğiniz sektörde, artan işletme sayısının ardından firma olarak farkındalığı yakalamak size avantaj fırsatı sağlayacaktır. Peki Nasıl mı ? Bilişimin, teknolojinin ticaret hayatına yerleşmesi ile kurumunuzun tanıtımı estetik ve özenli renklendirilmeler ile gerçekleştirilmiş logo tasarım larına sahip olmanız ile olacak. Bu gün, kendilerini modern işletme pozisyonunda kanıtlamış her kurumun kendine has bir logo tasarım var. Bizler tasarımı, yapı taşı olarak nitelendiriyor ve firmaların olmazsa olmaz unsuru diye nitelendiriyoruz. İnsanları, nasıl ki birbirlerinden ayıran kişisel özellikler var ise firmalarıda rekabet ortamı içinde bulunduğu rakiplerinden ayıran bir fark elbette var. MNG Kargo bu duruma güzel bir örnektir.

Misyona verilen önem kadar vizyonun , görüntününde zihinde seçiciliği arttırmak amacıyla yeri ve önemi artmıştır. Semboller, ticaretin vazgeçilmez bir parçası olmuş durumdadır görünüşünüz,tasarımınız ne kadar misyona ve vizyona uygun biçimde tasarlanmış ise kalitenizdeki artış imajınıza yansıyacaktır.

logo tasarımının son aşaması olan baskı işlemine gelene kadar tasarımız bir çok uygulamadan geçecek şirketinizi daha iyi yansıtmanızı istiyoruz bu yüzden üst düzey programları kullanarak size kaliteli materyaller sunuyoruz. Tasarımda  ; Adobe ıllustrator, Corel Draw, Freehand, Inkscape, Fireworks gibi üst kalite çizim programları kullanılır, her şey isteğiniz doğrultusunda size ulaştırılır.

İhtiyacınız Özgün Tasarımlar İse Adresiniz Belli

Doğru ajansla,doğru iş sözünün gerçeklik payı çok doğru. Arzu ettiklerinizi, karşılayabilecek güçte olduğumuza inanıyoruz. İşletmenizin değişmez çizgileri, tanıtımınızın benzersizliği ve zihinde oluşturmak istediğiniz mesajlarınızı kurumunuz ile iletişime geçerek, sizin kimliğiniz doğrultusunda geçmişinize, firmanızın yapısına uygun ve sizi yansıtan çalışmalarımız start alacak.

Ulaşmak istediğiniz hedef kitlede varlığınızın kalitesini göstermeniz üzere size, akılda kalıcı renklendirme, stilinize uygun yazı karakterleri ve orijinal,özgün tasarımlarını sunmak amacıyla uzman eller hizmetinize hazır.

Sizin için Adobe’yi baştan keşfettik!

Araç Çubugu (Tool Bar), Menu Çubugu ( Menu Bar) , Info-Options-Navigator Penceresi , Layers – Channels-Path Penceresi , Color-Swatches-Brushes Penceresi , Dosya İşlemleri ve dahası…

Hepsini sizin için ezberledik! Google ile harmanladık. Tüm işlemleri sizin için kısalttık. Bizimle çalışmayı deneyin. Logo tasarımınız sizi gerçekten çok memnun edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir