Scroll to top
İletişimde Olalım
[email protected]
Telefon
Sabit: 0212 639 00 03
Whatsapp: 0546 500 90 33

Logonuzu Yapay Zekaya Değil,
Gerçek Tasarımcılara Bırakın.

Profesyonel
Logo Tasarımı.

Profesyonel tasarımcılarımız öncelikle sizi dinler ve talepleriniz belirlenir. Hemen ardından çalışmaya başlarız. Birbirinden farklı ve özgün alternatifler özel bir sunum dosyası ile size sunulur. Seçtiğiniz tasarım tüm haklarıyla birlikte sizin olur!
Nasıl Çalışıyoruz?
Sipariş Başlatın
Sipariş Başlatın

İhtiyacınıza en uygun logo tasarımı
paketini seçin.

Bilgileri Toplayalım
Bilgileri Toplayalım

Nasıl bir logo istediğinizi sizden öğrenelim,
üzerinde konuşalım. Bunun için birebir
iletişimde olacağız.

Alternatifleri Görün
Alternatifleri Görün

Hazırladığımız logo tasarımı alternatiflerini
profesyonel bir sunum ile size gösterelim.

Teslim Alın!
Teslim Alın!

Sizi en iyi ifade edeceğine inandığınız
çalışmayı tüm hakları ile teslim alın!

Size uygun paketi seçin

Bir paket seçin ve çalışmaya başlayalım.

Bir proje başlattığınızda, tasarımcılarımız ortalama 6 saat* içerisinde sizinle iletişime geçerler.
Detaylı bilgi için buraya tıkla ve tanıtım videomuzu izle!

Kobi Paket

₺1499


LOGO TASARIMI

Yeni başlayanlar için ideal

 • 3 Özgün Tasarım
 • 5 Adet Revizyon Hakkı
 • Standart Sunum Dosyası
 • Full Teslimat
 • Logonun Tüm Hakları Sizin Olur
 • Hediye Modelleme Tasarımları (5 Adet)
SATIN AL

Mega Paket

₺1749


LOGO TASARIMI

Markasına değer katmak isteyenler

 • 5 Özgün Tasarım
 • Sınırsız Revizyon Hakkı
 • Profesyonel Sunum Dosyası
 • Kartvizit Tasarımı
 • Full Teslimat
 • Logonun Tüm Hakları Sizin Olur
 • Hediye Modelleme Tasarımları (10 Adet)
 • Hediye Logo Intro Tasarımı (Video)
SATIN AL

Altın Paket

₺1999


LOGO TASARIMI

Profesyoneller arasında olmak isteyenler

 • 10 Özgün Tasarım
 • Sınırsız Revizyon Hakkı
 • Profesyonel Sunum Dosyası
 • Kartvizit Tasarımı
 • Antetli Kağıt Tasarımı
 • Full Teslimat
 • Logo Kullanım Kılavuzu Kataloğu
 • Logonun Tüm Hakları Sizin Olur
 • Hediye Modelleme Tasarımları (15 Adet)
 • Hediye Logo Intro Tasarımı (Video)
SATIN AL

Örnek indir

Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.
SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır.

0
Tamamlanan
Proje
0
Hazırlanan
Alternatif sayısı

Logo tasarımı, marka geliştirme
sürecinde ki en kritik adımdır.

Tasarımcılar ile Birebir Çalışın

Profesyonel tasarımcılarımız öncelikle sizi dinler ve talepleriniz belirlenir. Hemen ardından çalışmaya başlarız. Birbirinden farklı ve özgün alternatifler özel bir sunum dosyası ile size sunulur. Seçtiğiniz tasarım tüm haklarıyla birlikte sizin olur!

Neden Logo Tasarımı?

Marka geliştirme sürecinde ilk adım bir “marka ismi” belirlemektir. Ardından gelen ikinci adım ise logo tasarımınıza karar vermektir.Logo tasarımı,  sizi rakiplerinizden ayırır. Akılda kalmanızı sağlar.

Tamamen Size Özel Tasarımlar

Tasarımlarımızı hazırlarken oluşturmak istediğiniz marka kültürüne göre hareket ederiz. Hazırlayacağımız logo tasarımları tamamen size özel olur.

Aklınıza takılanları yanıtlamak isteriz.

Daha fazlası için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Bu paketler nedir ve ne işe yarar?

Kobi, Mega ve Altın paketleri farklı bütçeleri ve farklı talepleri karşılayabilmesi için oluşturduk. İhtiyacınızı karşılayan paketi belirler ve bir proje başlatırsınız. Tasarımcılarımız markanız için çalışır, alternatifleri hazırlar ve size sunarlar. En beğendiğiniz tasarımı teslim alırsınız.

Nasıl bir proje başlatacağım?

Paket tercihinizi yaptıktan sonra “Proje Başlat” butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılacak sayfada, projeniz ile ilgili bilgileri adım adım girmeniz ve son olarak ödeme yapmanız beklenir. İstediğiniz logo tasarımı ile ilgili istenilen tüm bilgileri girdikten sonra son aşama olan ödeme aşamasını tamamlar ve siparişinizi başlatmış olursunuz. Hepsi bu kadar!

Tasarımları beğenmezsem ne olacak?

Hazırlanan tüm tasarımlar tasarımcılarımız tarafından tasarlanır. Hazır taslak kullanmayız ve kopya içerikler üzerinde çalışmayız. Kobi pakette 5, Mega ve Altın pakette sınırsız düzenleme hakkı sunulmaktadır.Buna rağmen çalışmalardan memnun kalmaz iseniz ödediğiniz tutarın %50’sini iade ediyoruz.

İlk izlenim logo tasarımı ile olur

Müşteriniz yada iştiraklerinizle olan iletişimi patronlar değil; logo tasarımı sağlamaktadır. Ve çok iyi biliriz ki ilk izlenim ne kadar kuvvetli olursa markamız için o kadar iyidir. Kurumların başarı hikayelerini göz önünde bulundurduğumuzda  altta yatan en temel yapı taşı logo tasarımıdır.

Kurumsal kimliğe bürünmüş her firmanın , kendi değişmez sınırları ve hedef tuttukları müşteri kesimine anlatmak istedikleri bir mesaj elbette ki vardır. Akılda kalıcı renklendirmeler,  uyumlu logo oranları ve karakteristik özelliklerle etkili yazı tipleri kullanımlarımız ile tasarımımız İşletmenizi anlatacak.

Firmanızın, kurumsal kimliği üzerine bilgiler toplanacak, sizin fikirleriniz dahilinde sizi en çok yansıtacak logo tasarımı için çalışmalara başlanılacaktır. Sahip olduğunuz logo tasarım ile mesajınız somutlaştırılacak ve işletme ruhu müşterilerinize benzersiz logo tasarımlarımız ile aktarılacaktır.

Kaliteli bir tasarımın sahibi olmanız için emin olun ki çok çalışacağız. Logo tasarımlarınızı istediğiniz her yüzeye istediğiniz boyutta kulllanabileceğiniz oranda tasarlayacak ve size ulaştıracağız. Uzman tasarım programlarına hakim profesyonel ekibimizle sizin için sizin gibi düşünecek ve firmanıza ayrıcalıklar dünyasının kapısını aralayacağız. Rekabetin kaliteli bir logo tasarım ile tadını çıkarmak size kalacak.

Tanıtımınızın maliyetinin düşük oranlarla gerçekleştirilmesi  sizi bir yandan rahatlatırken bir yandan da farkındalığın gücüne de sahip olmuş olacaksınız.

Kurumsal kimliğin başlangıcı

Logo tasarımı, iyi bir kurumsal kimliğin vazgeçilmezidir. Firmanızı yada markanızı diğerlerinden ayrıştırmanın ilk etabı istisnasız marka ismi ve marka sloganı belirlemektir. Bir sonraki adımsa kuşkusuz profesyonel bir logo tasarımı …

Artık daha fazla görsel çekiciliğe önem veren bir dünyanın mensubuyuz ve bu düzene mensup olan her firma, kendisini tarif edecek güzel bir görseli meydana getirmek durumunda. Logonuz ne kadar çekici olursa, marka bilinirliliğiniz buna bağlı olarak artacak. Bunun için mutlaka bir uzmandan yardım almalı, işinizi şansa bırakmamalısınız. Çünkü logo tasarımı tek ve değişmezdir. Sürekli değiştirilen tasarımlar marka bilinirliğinize zarar verebilir.  Bu duruma neden olacak kötü veya sizi anlatmayan logo tasarımlarının ortaya konulması, zaman ve firmanıza zarar verici bir durum ifade ettiğinden her zaman logo tasarımı konusunda deneyimli ve tecrübeli ekiple çalışmış olmak isabetli bir durumdur.