Logo tasarımı, globalleşen dünyanın firmalar üzerinde fark yaratma etkisine sahip, firmalara özel tasarlatılmış harf, resim vb. nesnelerin alanında uzman kişiler tarafından somutlaştırılmasıdır.

Şirket imzası, karakteristik duruş sergileyerek müşteri anlayışına  etki eden logo tasarımı, müşteride güven ışıklarını yakar ve seçicilik oluşturur. Arzu edilen hedef müşteriye ulaşmak logo tasarımınızda ki çağrışımın gücünde saklı olacaktır. Firma amacınızın logo tasarımına yansıtılmış hali ile uluslar arası iletişim kapılarını aralamış olursunuz. Görsellikle somutlaşan logo tasarımı sayesinde firmanızın marka amacı hedef kitlenize doğrudan ulaşmasını sağlarken sizlerin uluslar arası pazarda da imzanızın yer almasını sağlayacak.

Teknoloji günümüzün vazgeçilmez hatta olmazsa olmaz bir parçası olarak hayatımızda yer almaya devam ediyor. Hal böyle olunca gelişen ve değişen ticaret ile karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. Şöyle düşünelim, gün geçtikçe artan firmalar, üretim ağını genişletmek isteyen limited şirketleri derken pazarda rekabet etmek için farklı olmaya ihtiyaç duyduğumuzu hissediyoruz. Pazar payı yüksek nitelik taşımak ve rakiplere karşı üstünlük gösterip rekabet avantajı elde etmek kesinlikle teknolojik bir farkındalıkla olacaktır.  Logo tasarımı size burada ilk farkı yaratmanıza yardımcı olacak, spesifik tasarımıyla tamda istediğiniz duruşu yansıtacak.

Logo Tasarımı Nitelikli Bir Fark Yaratacak

Doğrudan , dolaysız bir şekilde hedef kitlesine ulaşmak isteyen firmalar bu gün farklarını çağrışım değeri yüksek, işletme markasını yansıtan, kaliteli bir logo tasarımına borçlu, Pusulo ile çalışmalarını tamamlayan tüm müşterilerin logo tasarımından bekledikleri en özel durum ‘’ marka amacını yansıtma ‘’ . Yaratıcılığın sınırlarının zorlanması üzerine revize edilen fikirler bizlere nitelikli bir çalışma verirken buna bağlı olarak siz müşterilerimize de kendi pazarınızda fark sağlamış oluyor.

Kurumun markasını oluşturan simgeleştirilmiş tasarımlar, üretilen ürün veya hizmet çıktısının tanıtımını biçimsel anlamda yansıtmak ve ortaya çıkacak olan sonuçların tam anlamıyla işletme bütününe hitap etmesi demektir. Tasarım aşaması sırasında istenilen vizyon bilgileri müşteri temsilcimize aktarılmasının ardından, kaliteli sonuçlar almak adına titiz bir çalışma başlar. Pusulo çalışmalarında Corel Draw,A.illustrator, Freehand, Photoshop programlarını kullanarak istenilen uyumu, özenle gerçekleştirme çabası içerisindedir.

Pusulo ile Yaratıcı Logo Tasarımlarına Sahip Olabilirsiniz

Markanızı yansıtacağınız logo tasarımı çalışmaları için uzman bir kimlik seçmekte fayda var. Size bu noktada Pusulo’nun eşsiz ve özel, özgün çalışmalarından bahsedebiliriz. Alanında uzman ve profesyonel kişiler tarafından kurulmuş Pusulo, Kurumsal Kimlik Tasarımı üzerine Türkiye’de lider konumda ilerlemektedir. Kurumsal Kimlik tasarımının yapı taşını oluşturan Logo tasarımı ise tamamen yaratıcılıkları ve özenli çalışmaları sonucunda elde edeceğiniz  somut ürünün gerçek bir parçası olacaktır.

Markanızın amacını duyurmak istediğiniz kitlenin size kapılarını açacak olması logo tasarımı çalışmalarımızla mümkün olacak. Pusulo olarak yenilik, güven ve kalite olgusundan şaşmayacak tasarımlarımız ile rekabet avantajınızı birlikte sağlayacağız. Gelin size özel tasarımlarımızla farklı olmanın keyfini sürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir