marka geliştirme

ve konumlandırma.

Bir hedef kitle belirlediniz ve bir şeyler yapmak istiyorsunuz… Sizi çılgın eden fikirleriniz var! Her şeye sıfırdan başlıyor olabilir yada bir yenilenme sürecine girmiş olabilirsiniz. Biz bu süreçlerde yanınızda olmaya adayız. Profesyonel olarak marka geliştirme stratejilerimizi belirleyelim.

marka geliştirmek
bir sanattır.

Her markada olduğu gibi sizin markanızın da ana amacı ürün yada hizmet satışı yapmaktır. Peki insanların rakiplerinizi değilde sizi seçmesini nasıl sağlarsınız. ?

İşinizi eşinize, arkadaşlarınıza ve çocuklara anlatmayı deneyin. Anlatmakta zorlanıyorsanız doğru yolda değilsiniz.

Markalama ve konumlandırma stratejileriniz üzerinde çalışırız. Markanız için amaca hizmet etmeyen en küçük faaliyetten kaçınırız. Doğru stratejiler ile hareket eder, boşa para harcamanızı önleriz. Zaman tasarrufu sağlarız. Sadeliğin gücüne sonuna kadar inanıyoruz. 7’den 70’e herkesin anlayabileceği markalar geliştirmek için çalışıyoruz. Sadeliği tüm sürece yayıyoruz.

Tüm markaların ortak ihtiyacı rekabet avantajı sağlayacak sade bir fikirdir. Onlarca iş arasında bu fikre odaklanmak sizi zorlayabilir.

Güçlü marka isminiz, gerçeği vaad eden sloganınız, benzersiz logonuz, hayran bırakacak kurumsal kimliğiniz ve sizi rakiplerinizden ayıracak tüm güçlü fikirler marka mimarinizi oluşturur. Bugün, sizin markanız için çalışmaya başlayabiliriz. Toplantı istekleriniz için mrpusulo@pusulo.com adresine mail gönderebilirsiniz.

markanıza takım elbise

giydirelim.

Nasıl göründüğünüz ve ne hissettirdiğiniz çok önemlidir. Markanız için yaptığınız her şeyin bir anlamı olmalıdır. Markanıza anlam katacağız. Sizi insanların akıllarına kazıyacak sade fikirler üreteceğiz.

  1. marka ismi belirleme
  2. slogan belirleme
  3. logo tasarımı
  4. kurumsal kimlik tasarımı
  5. sosyal medya yönetimi
  6. internet reklamlarının yönetimi
  7. içerik üretimi
  8. ürün ve hizmetlerin tasarımı
  9. iç ve dış cephelerin tasarımı
  10. fotoğraf, video çekimi ve tanıtıcı video hizmeti

gibi başlıkların tümü “marka geliştirme” süreci içerisinde değerlendirilmektedir.

ve tabii ki ne zaman isterseniz iletişime geçebiliriz.

info@pusulo.com   |   +90 212 639 00 03   |   0850 304 30 15   |  +90 546 500 90 33