Pamukova’ya Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

Pamukova Web Tasarım için En İyisi

ile işinize, işletmenize, markanıza fark katın. Pamukova isminden de anlaşılacağa üzere tarımın ön planda olduğu bir ilçedir. Bir zamanlar ipek böcekçiliğiyle ünlenmiş olmakla birlikte ipek böceklerinin besini olan dut yaprağından ötürü dut ağaçlarıyla yeşillenen bir yerleşkeydi.

Ancak değişen koşullarda sentetik iplik ithalatıyla beraber bu sektör önemini yitirmiş ve koza üreticileri tarafından tamamen terk edilmiştir.
Çağın değişimine ayak uyduran halk ve yatırımcılar bu bölgede de sanayileşme ve dijitalleşme evresine geçmişlerdir. Buda Pamukova Web Tasarımın önemini arttırmıştır.

Pamukova Web Tasarım ile iş dünyasında bir adım öne çıkın!

Pamukova Web Tasarım ile hedef kitlenizle aranızda bulunan tek taraflı iletişimin dezavantajlarından kurtulup çift yönlü bir iletişim aracına doğru yönelmenin tam zamanı. Pusulo ile şimdi çok kolay.
Karşılıklı etkileşim, iletişim ve müşteri memnuniyetinin önem kazandığı bu dönemde Web Tasarım işletmelerin kurtarıcısı haline gelmiştir.

Pamukova Web Tasarım nedir?

Firmanın spesifik özelliklerine bağlı kalarak çeşitli yazılım, grafik ve programlardan faydalanarak, içerisinde firmaya ait misyonun, vizyonun yer aldığı, işyerinin tanıtımının yapıldığı, müşterinin zihin haritasını şekillendirirken aynı zamanda ihtiyaçlarını karşılayabilen, firmanın kurumsal kimliğini oluşturan geri bildirim sağlanabilen bir iletişim arcıdır.
Pamukova Web Tasarım çalışmalarına başlamadan önce ihtiyaç analizi yapar. Firmanın hitap ettiği kesimin ne tür ihtiyaçları olduğu ve bu ihtiyaçları karşılama konusunda neler yapılabileceğini araştırır. Tüketici web sitesini açtığı zaman aklındaki bütün sorulara cevap almalı ve bu yanıtlar onları tatmin etmelidir. Unutulmamalıdır ki, müşterinin algısı ve bilinç altının firma hakkında olumlu yargılara sahip olmalıdır. Eğer alış veriş yapacak bir kesim olmazsa çalışmanın da çok bir anlamı olmaz.
Pusulo çalıştıkları işletmelerin istekleri ve fikirleri doğrultusunda sade, gösterişli, yalın, renkli, çok sayıda görsel içeren vb. birçok özellikte Web Tasarımı yaratıcı, deneyimli, işinin ehli ve hayal gücü zengin proje ekibiyle dizayn ediyor. En küçük detaylar, ayrıntılara kadar en iyisi amaçlanıyor. Renklendirme, konumlandırma, yazı stili ve büyüklüğü ayarlanması, hangi şablonun yada grafiğin nerede olması gerektiği gibi bütün detaylara özen gösteriliyor.  Tabiri caizse ölçülüp biçilip her şey olması gerektiği gibi yapılıyor. Bütün tasarımın nüanslarına kadar firmanın spesiyalitesiyle uyumlu olmasına itina gösteriliyor. Oluşturulan Web Tasarım çalışmalarına firma tarafından onay verilmesi durumunda internet ortamına başarılı bir şekilde aktarılması sağlanıyor. Uzman olduğumuz bu alandaki bilgi ve birikimimizi size aktarmamızı istemez misin ?

Çağdaş çözümleme, küresel vizyon ve profesyonel yaklaşım için doğru tercih Pusulo!

En iyisi olmak için her zaman en iyisi ile çalışın.

Pamukova Web Tasarım firmanıza ne açıdan katkı sağlar?

Gece vakti gökyüzünü nasıl betimlerdiniz? Ay, bazen bulut, yıldızlar. Evet en çok göze çarpan ve güzelliğiyle bizi büyüleyen şey yıldızlar… Milyarlarca yıldız var. Ancak çok az bir kısmı gökyüzüne baktığımızda gözüküyor. O halde gökyüzünü globalleşen ticari hayat diye tanımlarsak yıldızlar da çok sayıdaki işletmeleri, işyerlerini, firmaları, kurum ve kuruluşları ifade eder. İşte sizin diğer yıldızlardan farklı olup insanların gözlerine görünmenize Pamukova Web Tasarımı aracı olacaktır.

Pamukova Web Tasarım adeta bir güneş gibi parlamanıza imkan sağlıyor.