Şuan Pusulo – Phpfox – Moxi9 sayfasındasınız. Anasayfa’ya gitmek için buraya, Phpfox – Moxi9 siparişi vermek için lütfen buraya tıklayın.

Patron Sizsiniz

Sosyal ağınızı dilediğiniz gibi yönetin. İstediğiniz gibi şekil verin, modülleri etkinleştirin. Forumdan video albümüne, anketlerden test sayfasına benzersiz bir ağ oluşturun.

Şimdi Bir Sosyal Ağ Sahibi Olun

Sosyal ağ karmaşanıza bir son verin. Ailenizi ve tüm sevdiklerinizi kendi ağınıza davet edin.
Hemen şimdi, tamamen size ait bir sosyal ağ sahibi olmak için tıklayın. 

Profesyonel Destek

Pusulo, Phpfox markası için size profesyonel destek sunar.
Kurulumdan güncelleştirmeye kadar ihtiyaç duyduğunuz her alanda Pusulo ekibini arayın.

PHPFOX ile Kendi Sosyal Ağınızı Kurun!

İnternetin kullanım oranının artmasında büyük bir pay sahibi olan sosyal ağlar, yakınlarımızla her zaman etkileşim içerisinde olmamızı sağlıyor. Ancak kullandığımız sosyal ağların güvenliği konusunda son zamanlarda ortaya çıkan birçok olay, sosyal ağa kullanımını da kaygılı bir hale getiriyor. Her ne kadar Facebook gibi büyük sosyal ağlar bu durum karşısında tedbir almaya çalışsa da, sizinde kendi güvenliğinizi sağlamanız için yapabileceğiniz şeyler var. Mesela şahsi bir Facebook kurmak gibi…

Nasıl mı?

PHPFOX, piyasada bulunan en iyi sosyal medya scripti olarak yaygın bir şekilde kullanılıyor. Kendi sosyal medya projesini gerçekleştirmek isteyen veya sevdiklerini, arkadaşlarını ve ailesini kendine ait sosyal ağa davet etmek isteyenler, PHPFOX ile bunu kolay bir şekilde yapabilirler. Kendi sosyal ağınıza sahip olmak için web kodlama uzmanı olmanıza gerek yok! Ajansımızın da desteği sayesinde kendi sosyal ağınızı ve projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Tasarımı Facebook platformuna benzeyen PHPFOX, geliştirilebilir arayüze sahip. Ayrıca Facebook sosyal ağında bulunan birçok özelliği, PHPFOX ile elde edebilirsiniz. Resimlerin paylaşılmasından, yorum ve beğenilerin yapılmasına, arkadaş dürtme, ekleme ve daha birçok sosyal medya özelliğine sahip olacak şekilde PHPFOX ile profesyonel bir sosyal ağ kurabilirsiniz.

Biz her zaman yanınızdayız!

Deneyimli ve tecrübeli ekip ile beraber ajans hayatında “Pusulo” yani en iyi bilişim danışmanınız ve kılavuzunuz olmayı hedefleyen Pusulo Ajansı, istekleriniz ışığında sosyal medya projenizin hayata geçmesi yönünde özverili çalışmalarıyla memnuniyetinizi ve tekdirinizi kazanmaya hazır. Siz hayal etmeye devam edin, biz ise hayallerinizi kodlayalım.

En İyi Proje


4

 

5


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

11

10

9

3

6

4
Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni sosyal ağınız için şimdi;