Profesyonel Slayt Tasarımı

Sunumuz da fark yaratın. Benzersiz tasarımınız herkesin dikkatini çekecek.

Klasiklerden Vazgeçin

Klasik geçişlerden ve animasyonlardan uzaklaşın. Farkınızı yansıtın.

Sil Baştan Tasarlayalım

Görsel tasarımı tamamen bize bırakın. Sunumunuzun içerisine ilgi çekici grafikler ekleyelim.


BAZI SUNUM ÖRNEKLERİMİZİ GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ:

nothing any portfolio item.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni ve profesyonel sunumuz için şimdi;


Daha fazla bilgi istiyorum!

Powerpoint Tasarımı  Nedir ? İşletmenize Nasıl Fayda Sağlar ?

Projeksiyon üzerinde kullanılmaya hazır bilgilerin grafikler ve temalarla süslendirilmiş sunuma slayt denir.  Sunumun tasarımı ise dizayn,programlama ve kurulum aşaması olarak nitelendirilir. Profesyonel anlamda  tasarım ise Pusulo‘nun bünyesi altında kalite,güven ve yenilik ilkesine dayandırılarak işletmelerin kullanım alanlarına uygun hazırlanmakta ve sunulmaktadır.

Powerpoint Tasarımı ilk etabı tasarım seçimidir. Hedeflediğiniz kitle ve hitap edeceğiniz kesim örnek  göstermek istersek üniversite öğretim üyesi ise duruma uygun tasarım hazırlanmalıdır. Üniversite öğretim üyesine hazırlanmış olanan Powerpoint Tasarımları ile ilköğretim öğrencisine hazırlanan sunumun tasarımları arasında tasarım fakı olmalıdır. Pusulo , Powerpoint Tasarımı hizmeti ile vermek istediğiniz kişisel yada kurumsal anlamdaki mesajların aktarımı tam anlamıyla uzmalar tarafından alınıyor ve sunumunuza bilgilerin doğru ve güvenilir olarak geçişi sağlanıyor. Sunumu destekleyici benzersiz ve eşsiz grafiklendirmeler ve seslendirmeler ile Powerpoint Tasarımı çalışmalarımıza kaliteyi aşılıyoruz.

İstediğiniz şeyin, siz sunum yaparken tüm gözlerin ve dikkatlerin üzerinizde olması mı ? Evet, tamda arzu ettiğimiz ve ihtiyaç duyduğumuz sunum süreci diyorsanız ve Powerpoint Tasarımı isteyipte profesyonel çalışmaları sunacak ajansa karar veremediyseniz Pusulo  profesyonel kadrosuyla çalışmalarınızda dikkat çekiciliği ve etkili etkileşimi size sunacak profesyonel çalışmalarıyla sizinle. Pusulo hizmetiyle Somut, okunaklı ve hedef kitlenin algısına hitap edecek inovaktif  gündeme ayak uydurmuş, sizin veya işletmenizin  portföyünde daima hazırda bulunacak mükemmel ve sunum gereklerine ayak uydurmuş, bağlı kalmış  profesyonel tasarımların hazırlanmasıyla Powerpoint Tasarımı sahibi olacaksınız.

Farklı Olmak için Görselliğinize Yön Verin

Çok iyi ezberlenmiş bir sunumun yanı sıra biliyoruz ki günümüzün getirisi olan göz algısının müşteri zihninde yer tutması ve görselin ön planda tutulmasıdır.İlgiyi üzerimizde toplamak üzerine hazırlanan Powerpoint Tasarımı için esas önemli olan detaylarla boğulmuş, kafa karıştıran bilgilerle tıkış tıkış yapılmış slayt tasarımından ziyade projeksiyon üzerinde gösterimi başladığı andan itibaren hedeflenen ve hitap edilen kesimin ilgisini temiz, sade , derli toplu ve akılda kalıcılığı yakalamış renklendirmelerle hazırlanmış  olmasıdır. Pusulo bu bağlamda kitlenin sunumu daha rahat takip edebilmesi üzerine Pusulo özen gösterirken Powerpoint Tasarımı hazırlanırken ilk adım yazı fontlarına dikkat etmektedir. Okunaklı yazı tipine sahip olan Powerpoint Tasarımı kişisel ve kurumsal anlamda size fayda ve yarar sağlamış oluyor.

Görselin ön planda tutulduğu ticari hayatta, renklendirmelerle de Pusulo ajansı olarak tasarım gözlerin kolaylıkla algılayabileceği açık tonları kullanarak bilgileri ön planda tutacak, arka planın koyu veya isteğe göre tasarımları ile markanızın renklerini  tasarımlarını ortaya çıkaracak sunumları sunuyoruz. Kurumsal bir firmanın kaçınması gereken Powerpoint Tasarımlarından biri de aşırı animasyon kullanımıdır. Firmalar , Powerpoint Tasarım hazırlatılması üzerine doğru ajansı seçmeli çünki aşırıya kaçılmış efeklendirmeler izleyicilerin dikkatini çalar ve sizi dinlemekte güçlük çekebilirler.

Şimdi Pusulo hizmet verdiği  slayt tasarım alanında profesyonelliği esas tutmuş ve gerek efeklendirmelerin yeterliliği gerekse sizin anlatımınıza göre slayt akışını sağlayacak sunum materyalleri ortaya çıkartmaktadır.

Profeysonel Slayt Tasarımı Ancak Profesyonel Ajanslarla Yapılır

Biz Pusuloyuz. Pusulo , hizmet verdiği her alanda kendine güvenmekte ve inanmaktadır. Müşterilerimizin memnun olması karımızdan daha öte olmasının , işimizi yapmamız üzerinde büyük katkısı vardır.

Pusulo , adım attığı her işin sağlıklı sonuçlar vermesi ve arzu edilen kriterlerde çalışmaların hazırlanması ve istenilen hedef kitleye ulaşılıp başarılı olmanın kapılarının aralanması adına işletmeler ve bireyler için onlar gibi düşündü , istekleri üzerine yaratacılıklarına yaratıcılık kattı. Biz viyonumuz ve misyonumuz gereği Powerpoint Tasarımı içinde aynı hizmet kalitesini sunmaktayız ve Pusulo olarak sizin için en iyisini size sunacağımıza eminiz. Şimdi tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve etkili iletişimin keyfini çıkartmak .

Pusulo ile farkını yaşayın.