Sapanca’ya Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

En iyi Sapanca Web Tasarım Firması 

Sapanca‘da yaşıyor ve en iyi Sapanca Web Tasarım firmasının hangisi olduğunu merak ediyorsanız, bu yazımız tam size göre. İlçenin sahip olduğu göl ve doğal güzelliklerden ötürü turizm açısından gelişmekte olan bir yerleşim yeridir. Bünyesinde beş yıldızlı oteller olmak da üzere birçok otel, apart ve pansiyonu da barındıran Sapanca özellikle yerli turistlerin uğrak mekanlarından biridir. Özellikle hafta sonunu sakin ve huzurlu geçirmek isteyen çevre metropol ve şehirlerden gelen misafirlere ev sahipliği yapar. Ayrıca Sapanca Türkiye’nin önde gelen holdinglerinin de yatırımlarının yer aldığı bir yerleşkedir. Bir çok sektörden çok sayıda firma ve fabrika bulunmaktadır.
Sapanca Web Tasarım firma ve hedef kitle arasında bir köprü oluşturacak. Müşteri web sitesine girdiğinde şirket hakkında bilmesi gereken her şeyi öğrenecek. Şirketin varoluş amacını, hedeflerini, ideolojisini, projelerini ve sunduğu mal ve hizmetleri öğrenecek. Yani tüketici alış veriş yaptığı firmayı tanıma fırsatı elde edecek. Bu durum müşterinin bilinç altında güven duygusunu arttıracak ve kalite algısı oluşacaktır. Firma açısından da; kendisini tanıyan müşterisi ile çift yönlü bir iletişim sağlanacak, bu müşteri örgüt bağlılığı oluşturacak, firmanın itibarı ve prestiji artacaktır.

Aynı zamanda müşteri gözüyle kendisini görüp değerlendirecektir. Müşterilerden aldığı geri bildirimlerle kendisindeki eksiklikleri giderme, iyi yönlerini de güçlendirme stratejileri uygulayabilir. Aynı zamanda müşterinin görüş ve önerilerini dinleyerek aidiyet duygusunun pekişmesine olanak sağlar.

Pusulo ile bilinçli ve şirkete bağlı müşteriler kazanın, geleceğe yatırım yapın!

Markanıza Güç Katın

Sapanca Web Tasarım ile işletmenize yeni bir imaj oluşturun. Markanıza güç katın.
Sapanca Web Tasarım size kurumunuza özelleştirme, diğerlerinden farklı kılma, yenilikler oluşturma, algıda seçicilik oluşturma, değer yaratma ve markanızın adını dijital ortamlarda sergileme garantisi veriyor. İş yerinize layık olduğu spesiyaliteyi bırakın biz sunalım. Marka gelişiminize olumlu yönde katkıda bulunalım. Web sayfanıza göz atan herkesin fikirlerini etkileyen ve pozitif bakış açılarını üzerinize çevirelim.
Sapanca Web Tasarım  ile firmanıza bilgimizi, birikimlerimizi, deneyimlerimizi, uzman yaklaşımımızı, yaratıcılığımızı, hayal gücümüzü, analitik düşüncelerimizi ve buna benzer bütün profesyonel yönümüzü paylaşmayı teklif ediyoruz.

Sapanca Web Tasarım’ın simülasyon kısmı nasıl işler?

Sapanca Web Tasarım hizmetimiz için gerekli tüm niteliklere sahibiz. Öncelikle firmanın sektör bazında araştırması yapılır. Bulunduğu kolda faaliyet gösteren işletmelerin gündemleri takip edilir. Hedef kitle analizi yapılır. Hitap ettiği kesimin istekleri ve bunların nasıl karşılanacağı üzerine hesaplamalar yapılır. Şirketin misyonu, vizyonu ve ideolojisi incelenir. Dizayn ile işletmenin spesifik özellikleri arasında tutarlılık olması gereklidir. Bütün detay ve ayrıntılar uyumluluk göstermelidir. Nüansların hepsi adeta bir inci gibi tasarıma dizilmelidir.

Sapanca Web Tasarım hizmetine başlamadan önce Firma ile görüşülüp fikirleri alınır. Ve süreç boyunca sürekli iletişim ve etkileşim halinde bulunulmalıdır. Firmanın bulunduğu sektör ve özelliklerine göre bir program seçilir. Proje üzerinde ekip toplantı masasına oturarak fikirlerini beyan eder ve yaratıcılığını konuşturur. Çizimler gerçekleşir.  Renk tercihleri yapılır. Doğru renkler kullanılır. Yazı tipi ve büyüklüğü ayarlamaları yapılır. Tasarım sona erdiğinde şirkete onay için taslağı gönderilir. Onay alındığı takdirde internet ortamına aktarım gerçekleşir.

Pusulo ile Sapanca Web Tasarımı dijital çağın insanına hitap edin!