Sakarya Üniversitesi‘nde düzenlenen 15. Kariyer Günleri‘nde Pusulo ana sponsor olarak görev aldı. Birçok ünlü firma ile birlikte Senem Kılıç’ın değerli katılımları ile gerçekleşen etkinlikte öğrencilere oldukça önemli bilgiler verildi.

Senem Kılıç ile Birlikte Sakarya Üniversitesi’ndeydik

Türkiye’nin en köklü ve en deneyimli üniversite toplulukları arasında yer alan İKK (İnsan Kaynakları ve Kariyer Kulübü)’nın düzenlediği etkinlikte ana sponsor olarak görev aldık. Faveo Danışmanlık, Gittigidiyor, Ford, Ülker Eksper, Ayaydın Miroglio, Kariyerist ve Avivasa gibi büyük firmaların yanı sıra; Vira Stratejik Ortaklık Genel Müdürü ve Türkiye Giriş’im Platformu’nun kurucusu Senem Kılıç‘ta Sakarya Üniversitesi öğrencileri ile birlikteydi.

senem kilic3 Gün süren etkinlikte öğrencilerin yoğun katılımı ve ilgisi dikkat çekti. Senem Kılıç‘a öğrencilerin ilgisi büyüktü. Salonu tamamıyla dolduran öğrenci kitlesine hitap eden Kılıç, tecrübelerini öğrencileriyle paylaştı.

Bize aslında kim olduğumuzu gösteren şey, yeteneklerimizden çok seçimlerimizdir.

İKK‘nın aracılığı ile Sakarya Üniversitesi‘nde düzenlenen 15. Kariyer Günleri‘ne katılan Senem Kılıç, verdiği tavsiyelerle SAÜ’lü öğrencilerin zihninde yer etmeyi başardı. İşte Senem Kılıç’tan öğrencilere bazı tavsiyeler;

 

  • Hayatta bir şeyler yapmak istiyorsan farkındalık yarat , bir farkın olsun.
  • Dünyayı değiştirmek için kullanabileceğimiz en güçlü silah eğitimdir.
  • Bize aslında kim olduğumuzu gösteren şey, yeteneklerimizden çok seçimlerimizdir.
  • İnsan kendi ışığını yaratmalı.
  • Bu etkinlikten size kalan anahtar kelime “İletişim” olsun. İletişim alanında kendinizi geliştirin.
  • Hobiniz olsun, düzenli olun.

Pusulo ve İKK olarak bir kez daha, Senem Kılıç’a ziyaretlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir