Scroll to top
İletişimde Olalım
[email protected]
Telefon
Sabit: 0212 639 00 03
Whatsapp: 0546 500 90 33

Markanız için

Profesyonel
Sosyal Medya
Yönetimi.

Bir yandan firmanızı geliştirmek ve ayakta tutmak için vakit harcarken diğer yandan Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram ve daha birçoğu ile ilgilenmek sizi zorlayabilir. Ama bizim işimiz bu!

Sayfa tasarımlarınızı ele alır, hazırladığımız içerikleri belirli periyotlarda paylaşır, içerik ve kampanya üretir, reklamlarınızı yönetir, takipçi ve beğeni sayınızı arttırmaya yönelik kampanyalar hazırlarız. Yaptığımız her şeyi raporlar ve ay sonunda sizinle paylaşırız.

Sizin için sizden çok çalışabilir miyiz ?

Sosyal medyanız hep güncel olsun!

Sosyal medya, milyonlarca kişi için yalnızca arkadaşlık kurmak,fotoğraf yada video paylaşmak anlamına gelebilir. Ancak profesyonel kullanıcılar ve firmalar için devasa bir pazar alanıdır.Bu noktada sosyal medya kullanımını normal kullanım ve profesyonel kullanım olarak ikiye ayırabiliriz.

Biz, profesyonel sosyal medya yönetimi için buradayız.

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz boyunca, tatil günleri dahil olmak üzere 7/24 hesaplarınızın yönetimini üstleriniz.Sayfa tasarımlarınızı ele alır, hazırladığımız içerikleri belirli periyotlarda paylaşır, içerik ve kampanya üretir, reklamlarınızı yönetir, takipçi ve beğeni sayınızı arttırmaya yönelik kampanyalar hazırlarız. Yaptığımız her şeyi raporlar ve ay sonunda sizinle paylaşırız.

Sizin İçin Mark Zuckerberg’e Mesaj Atabiliriz.

Bu işin esprisi.

Demek istediğimiz asıl şey ise, sosyal medyada ulaşamayacağımız kimsenin olmadığıdır.

Kurumsal Kimlik Logo tasarım sosyal medya yönetimi
Haziran 3, 2019

Hedefbeyt

Hedefbeyt Otel, İzmir Pamucak’ta yer alan muhteşem bir aile oteli Hedefbeyt ile sosyal medya yönetimi ile başlayan yolculuğumuz web tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı ile devam.
 • Strategy

  Marka Geliştirme, Sosyal Medya Yönetimi

 • Client

  Hedef Beyt

View Project
sosyal medya yönetimi
Mayıs 1, 2020

Pizza Station

Pizza Station markası, son zamanlarda Türkiye’de Fast Food sektöründeki en güçlü girişimlerden birisi Kurumsal kimlik tasarımı ile başlayan sürecimiz, sosyal medya yönetimi devam etmekte Pizza Station.
 • Strategy

  Sosyal Medya

 • Client

  Pizza Station

View Project