Taraklı’ya Özel Web Tasarım Çözümleri

Pusulo’nun Kurumsal Web Tasarım Hizmetinden Yararlanın.

İşiniz için En İyisi

Değerinize değer katıyoruz.
Sektörünüzde fark yaratmanızı sağlayacak, sizi en iyi şekilde tanıtan, modern web siteleri tasarlıyoruz.

Web Site Sahibi Olun

Birkaç sayfadan oluşan basit tasarımlardan kurtulun.
Hızlı, güvenli, estetik, stabil ve SEO uyumlu yeni web siteniz için lütfen tıklayın.

Ayrıcalıkları Keşfedin

Klasik tasarımlardan vazgeçin.
Yeni web siteniz son teknolojiye uygun olmakla birlikte kullanıcıya rahat bir deneyim sunsun. Farkı hissedin, hissettirin.

player (1)


İnanılmaz Derecede Sizi Yansıtan Yeni Web Siteniz

Biz web sitenizi, “firmanızın sanal yüzü” olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle yüzünüzün gülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Projemizde tamamen sizi yansıtıyoruz!


SEO Uyumlu

Yeni web siteniz SEO için optimize edilecek.
Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için elimizden geleni yapacağız. SEO çalışması için gerekli alt yapıyı oluşturacağız.


Mobil Uyumlu

Mobil platformlar için ekstra ücret ödemenize gerek yok!
Yeni web siteniz akıllı telefon, tablet yada diğer cihazlarda sorunsuzca görüntülenebilecek.


Onlar Yapabileceklerimizin Kanıtı;

Daha fazlası için referanslarımızı görüntüleyin.

Tercihiniz Pusulo Olmalı

Çünkü Pusulo sizi dinler, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir. Pusulo, “mutlu müşteri, en iyi iş” vizyonunu benimser.

Yeni web siteniz için şimdi;


Daha Fazla Bilgiye İhtiyacım Var!

Taraklı Web Tasarım

Taraklı web tasarım için en iyisi kuşkusuz PUSULO! ilçesi Osmanlı döneminden kalma ahşap mimarisinin örneklerinden olan evleriyle ünlenmiştir. Bu bozulmamış tarihi dokusunu muhafaza etmesi sayesinde kültür turizminde gözde bir bölge olup ve büyük ilgi görmektedir. Tarihi eserlerde tadilat ve onarım çalışmaları başlatılmış bununla birlikte yoğun bir tanıtımı yapılmaktadır. Bu durum yerleşkenin daha çok ziyaretçi çekmeye hatta seyahat acenteleri tarafından tur programları düzenlenmeye başlanmıştır. Taraklı aynı zamanda sağlık turizmi için de uğrak bir yerleşim yeridir. Termal alanlar vardır. Bizans döneminden kalma kil hamamı kaplıcaları doğal tedavi yönteminden yararlanmak isteyenlerce tercih edilir. Bütün bunların yanı sıra Taraklı yayla, mağara ve yamaç paraşütü turizmi için de önemli bir noktadır.

İşinizde en iyisi olmanız için PUSULO

Taraklı Web Tasarım iş dünyasında ön plana çıkmak isteyenler için doğru adres teşkil ediyor.
Dünya döndükçe bütün her şey de yerli yerinden oynuyor. Hiçbir şey eskisi gibi ya da aynı kalmıyor. Dönüş hızıyla sosyal, siyasal, ekonomik, teknolojik anlamda bütün her şeyin değişim hızı da doğru orantılı oluyor.  Böyle bir devridaim olan bir hayatta firmalar da olduğu yerde kalamazlar. Onlarda bu sürate ayak uydurmak zorundadırlar. Eğer uymazlarsa ne kadar köklü olduklarının çok da bir önemi kalmaz. Piyasada hak ettikleri yeri bulamazlar. Müşteri kaybı yaşarlar.

Taraklı Web Tasarım önünüze çektiğiniz duvarın arkasına geçmenizi, engelleri aşmanıza yardımcı oluyor. Bu da demek oluyor ki bakışlarınızı dışarıya  çevirmelisiniz.

Taraklı Web Tasarım müşteri çevrenizle sürekli çift taraflı iletişim içerisinde bulunmanıza imkan sağlar. Yirmi dört saat müşterilerin size erişme olanağı sağlar. Tüketici kapasitesin, arttırır  Tüketicilerinizin aklındaki sorulara cevap verir. Zihin haritası oluşturur. İstek ve ihtiyaçlarını karşılar. Tatmin duygusu yaratır. Doğru biçimde hazırlanmış bir web sitesi tüketicilere yol göstericisi olur. Onların kafasına kazınır ve algılarını olumlu şekilde etkiler. Kulaktan dolma bir şekilde isminiz çevrelerine aktarılırken, pazar payınızın genişlemesini sağlar.

Firmanızı Tanıtın

Taraklı Web Tasarım rekabet avantajı sağlarken, rakipleriniz arasından sıyrılarak farklılaşmanıza ve ayrışmanıza sebep olur. Şirketinizin itibar ve prestijini arttırır. Yeni bir imaj ve kimlik oluşturur. Kurumunuzu yansıtır ve size özgü spesiyalitenizi göz önüne çıkarır. İşletmenizi hedef kitlenize tanıtır. Güven ortamı oluşturur. Kalite algısı yerleştirir. Markanızın değerini arttırır.  Başarınızı yükseltir.

Taraklı Web Tasarım  firmanızın dili olacaktır ve bütün konuşmalarını bünyesinde barındıracaktır.

Taraklı Web Tasarımın simülasyonunda profesyonel, deneyimli, uzman, yaratıcı, hayal gücüne sahip bir ekip görev alıyor. Şirketin ideolojisi doğrultusunda yapılan dizayn çalışmaları birbiri ile tutarlı olmalıdır. Projelendirme yapılırken firmanın fikir ve görüşleri alınır. Süreç boyunca da devamlı haberleşme halinde olunur. Tasarıma başlamadan önce şirketin hitap ettiği kesim ve onlara gönderilen mesaj araştırılır. Sektör analizi yapılır. Bütün nüanslar uyum içerisinde olmalıdır. Her bir detay ve ayrıntı doğru şekilde yerleştirilmelidir. Renk seçimi doğru olmalıdır. Burada renklerin insanlar üzerindeki psikolojik etkisi dikkate alınmalıdır. Renkler ahenk içinde olmalıdır. Yazı tipi, puntosu doğru karakterde olmalıdır. Bütün bu özellikler ancak işinin ehli kişiler tarafından belirlenebilir.

Pusulo, Taraklı Web Tasarım hizmeti ile en doğru tasarım çalışmasını size sunar.